Zmatená nevinnost ekniha

Značka: Hnátová Lenka

První lásky jsou často bláznivé a nepochopitelné. Přesně takovou prožívám i já. Naprosto šílenou platonickou lásku ke klukovi, který nemá o mých citech nejmenší tušení...

Dostupnost Skladem
219 Kč –9 % 199 Kč
Zmatená nevinnost ekniha
Značka: Hnátová Lenka
Zmatená nevinnost
219 Kč –9 %

Anotace e-knihy Zmatená nevinnost:
První lásky jsou často bláznivé a nepochopitelné. Přesně takovou prožívám i já. Naprosto šílenou platonickou lásku ke klukovi, který nemá o mých citech nejmenší tušení. Dopřává mi jen tvrdé rány pěstmi a šikanu, přesto ho nedokážu vyhnat ze srdce. Východiskem z mé prekérní situace se měl stát nástup na střední školu. Měl jsem navždy zmizet od jeho modrých očí a tváře bez úsměvu. Jenže, kdo by čekal, že se ocitne na stejném intru, dokonce na té samé střední škole jako já? Moje trápení pokračuje, ale zároveň se objevilo světlo na konci tunelu v podobě úžasného a hodného kamaráda. Bylo by snadné ho milovat, ale srdci nelze poručit. Jmenuji se Tomáš a tohle je příběh o mých zmatených citech.

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

ISBN 978-80-88483-40-3 Zmatená nevinnost epub
ISBN 978-80-88483-41-0 Zmatená nevinnost mobi

cca 232 stran

Ukázka 1 z e-knihy Zmatená nevinnost:
„Tiše, kočičko. Jen se trošku prospím a půjdu,“ zamručel.
„He?!“ vyvalil jsem oči. „Co?!“ znovu jsem do něj pleskl. „Zvedej se!“
Natočil ke mně hlavu a uculil se. Netušil jsem, jestli se jednalo o reflex ze spaní, ale vykouzlil na mě se zavřenýma očima ten svůj svůdný škleb a pak se pokusil zvednout na ruce. Sledoval jsem jeho bicepsy, které se zapřely a snažily se udržet opilé tělo. Nakonec se zas svalil do polštáře a zafuněl, až mu vlasy nadskočily.
„Dneska přespím u tebe, kočičko,“ zašeptal s hlavou zaraženou v mé posteli.
Začal jsem propadat zoufalství. „Co? Na to zapomeň! A kde mám spát, kruci, já?“ vypískl jsem v beznaději. Vždyť on se mi rozvaloval po celé posteli.
Ze stresu jsem udělal pár kroků na místě a přemýšlel, co udělám. Lehnu si na zem? Proč se mi má rozvalovat v posteli a já se otlačovat na zemi?
„Aaa,“ zavřeštěl jsem, kolem pasu mi přistála ruka a náhle jsem se ocitl vedle něj. Kulil jsem oči na pazouru, která mi zůstala ležet na těle a přimačkávala mě k němu. Dech se ve mně naprosto zastavil. V první chvíli jsem úplně zkoprněl. Nemohl jsem se hnout, jen jsem zíral na obrovskou tlapu, která se mi povalovala na břiše a zamezovala mi se od něj odtrhnout.
„Pusť,“ chtěl jsem zakřičet, ale místo toho jsem spíš znovu vypípl, ale alespoň jsem se už nadechl.

Ukázka 2 z e-knihy Zmatená nevinnost:
A nejhorší byla ta vůně, co se nesla z jeho pokoje. Skutečně šlo o vůni. Ano, divné vzhledem k veškerému nepořádku. Ničila mě. Kombinace jeho silného mužného kořeněného parfému a čehosi, co jsem nedokázal popsat. Nechápal jsem to, ale jakmile otevřel dveře do své místnosti, tak jsem zpozorněl. Na rukou se mi postavily chloupky a mé tělo zareagovalo. Dostavila se podivná křeč. Nevím, jestli šlo o to, že ta místnost byla nacucaná jeho zvláštní silou, kterou působil na holky. Nevím… nechápu! Nesměl jsem se však přibližovat k jeho otevřeným dveřím, protože jsem si připadal divně.
Odmítám to slovo použít, ale nejvýstižnější označení by znělo… vzrušeně. Strašný! Prostě to, co se linulo z jeho neuklizeného kutlochu, ve mně vyvolávalo vzrušení. Nikdy bych to nikomu nepřiznal. Ani sám sobě!

Autorka Lenka Hnátová začala svůj první příběh psát v roce 2018, v nakladatelství Petunky jí jako první vyšel erotický román Nelži, andílku! (2023). V psaní hledala útěk od drsné reality života a pomoc od úzkostných depresivních stavů. Je velkým zastáncem queer komunity. Následovaly úspěšné LGBT příběhy Táhni z mé hlavy a Zmatená nevinnost. Další knihy Zakázaný chtíč a Zakázané vzpomínky odrážejí z velké části její život. Má na svém kontě i fantasy knihu Vrčící naděje (Canc) a dále vánoční LGBT příběh Strasti vánočních svátků. Její psaní vybočuje z žánrů. Spisovatelka často mísí romantiku, erotiku, drama, psychologii a vnitřní rozpor. Příběhy jsou velmi pocitově laděné a do na prvních pohled jednoduchého čtení přimíchává náročná témata jako homosexuální láska, láska s velkým věkovým rozdílem, životní ztráty, životní bolesti a prohry.