Zakázaný chtíč ekniha

Značka: Hnátová Lenka

Plán zněl jednoduše: Zahodit staré zvyky a vést normální slušný život. Práce učitele se zdála skvělou volbou. Kdo by čekal, že se mi do cesty připlete ONA? Viktorie, bláznivá středoškolačka

Dostupnost Skladem
329 Kč –21 % 259 Kč
Zakázaný chtíč ekniha
Značka: Hnátová Lenka
Zakázaný chtíč opravený
329 Kč –21 %

Anotace: Zakázaný chtíč
Plán zněl jednoduše: Zahodit staré zvyky a vést normální slušný život. Práce učitele se zdála skvělou volbou. Kdo by čekal, že se mi do cesty připlete ONA? Viktorie, bláznivá středoškolačka, která svým koketováním ničí vše, co jsem si vysnil. Mé staré já nešlo umlčet. Naše láska nikdy neměla vzniknout, přinesla jen problémy. Ustojí náš nemorální vztah učitele a žačky nepřízeň osudu? Máme šanci na společnou budoucnost? Jmenuji se Dominik Nový a nejsem dobrý chlap. Nedržím slovo sám sobě, nechal jsem se pohltit nevhodným chtíčem a propadl touze.

ISBN 978-80-88483-57-1 Zakázaný chtíč epub
ISBN 978-80-88483-58-8 Zakázaný chtíč mobi

cca 720 stran

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

Ukázka z e-knihy Zakázaný chtíč:
Prohmátl jsem si bradu. Hladká kůže mě probrala, nejsem už tím chlapem! Jeho přítomnost ve mně prozrazoval jen hloupý úsměv, který nešel zadržet.
„Buďte tak laskava a mluvte, až budete tázána,“ zhluboka jsem se nadechl. Jo, tohle bylo dobré. To se mi povedlo. Jsem učitel, ne nějaký puberťák. „Začnete, prosím, s přestavováním,“ vyzval jsem chlapce, který seděl přede mnou v první lavici, a její hlasité odfrknutí jsem ignoroval. Poslechl. Naštěstí, ne všichni byli v té třídě natolik oprsklí jako bláznivka vzadu.
Zapisoval jsem jména, až dokud nepadla řada na ni.
„Moje jméno už znáte, můžu se teď zase zeptat já?“
Pokýval jsem hlavou a tiše vzdychl, bylo mi jasné, že i kdybych se ji snažil zastavit, nenechala by se.
„Jste ženatej? Máte nějaký děti?“
Třídou se znovu ozvalo hlasité zašumění.
Ruply ve mně nervy. Chce hrát tuhle hru? Fajn, taky umím hrát. Pustím ho ven, ale jen na chvilku. „Ne, Viki, nejsem ženatý a děti nemám. Tedy žádné, o kterých bych věděl, ale v tom si chlap nikdy nemůže být jistý, co kluci?“ při posledních slovech jsem laškovně mrkl. Celá mužská část třídy tentokrát zatleskala mně.
„Teď tě dostal, Viki,“ ozvalo se odněkud zprava.
„Můžeme pokračovat dál?“ chtěl jsem, aby se představili další, ale nedala jim šanci.
„Ještě jednu otázečku, strašně důležitou,“ tvářila se jako prosící pejsek. Kývl jsem hlavou. „Jste na ženský?“
Úsměv už jsem ani nezkoušel potlačit. Nešlo to, staré já převzalo kontrolu. „Jo, Viki, jsem na ženský! A vy?“ Nedít se ta situace ve škole, ale venku a v jiný čas. Měl bych ji během chvilky v horizontální poloze a důrazně jí dokazoval, jak moc na ženský skutečně jsem. My se ale nacházeli v přítomnosti a ve vyučovací hodině, ve které mé staré já muselo stranou a s ním i ten přihlouplý úsměv, který mi nešel vymazat z obličeje.
Nevypadala zaskočeně, naopak pobaveně a obdařila mě přímo andělským pohledem. Což v kontrastu s jejím vzezřením působilo spíše ďábelsky.
„Jednou vám to ukážu!“
Nastalo ticho, všichni čekali na moji reakci. Sám jsem nevěděl, co přesně odpovědět. Dít se tohle jindy a jinde, už bych se jí dobýval jazykem do pusy a nemusel nic říkat. Na koketování a svádění jsem zvyklý, ale tady a teď jsem ho nečekal, v žádném případě ne od studentky.
„Vy se mi vážně zdáte. Co já s vámi budu dělat?“
„No jo, jsem zlobivá holka, asi potřebuju naplácat.“ Naběhl jsem si. „Troufnete si, Niku?“ zvedla se a opřela o stranu lavice, tak abych ji mohl vidět z boku a nastavila se, jako by skutečně čekala výprask. Vyšpulila zadek a tvářila se jak neviňátko.
Třída propukla v neskutečný randál, všichni hučeli, smáli se a já zíral. Až v tu chvíli jsem viděl, jak štíhlá ta holka byla. Měla krátkou kostkovanou sukni a síťované silonky, na nohou botasky. Roztomilé.
Ty silonky mě dráždily, vypadala sexy. Nemohl jsem se ubránit myšlence, jak tu sukni nadzvedávám a párkrát přes ten malý zadek pořádně plácnu. Držím štíhlé boky a přirážím do nich svým tělem. Nořím se hluboko do ní. Hnětu její půlky. Sakra, jak rád bych do toho vyšpuleného zadku kousnul. Být jinde a jindy, už by křičela slastí. Držel bych ji pod sebou, poznala by, jak špatného chlapa si pro svou provokaci vybrala. Hlasitě jsem upustil vzduch, co se jí se mnou povedlo udělat jen z jediného pohledu, se už dlouho nikomu nepodařilo. Vzrušila mě, i přestože stála několik metrů dál.

Autorka Lenka Hnátová začala svůj první příběh psát v roce 2018, v nakladatelství Petunky jí jako první vyšel erotický román Nelži, andílku! (2023). V psaní hledala útěk od drsné reality života a pomoc od úzkostných depresivních stavů. Je velkým zastáncem queer komunity. Následovaly úspěšné LGBT příběhy Táhni z mé hlavy a Zmatená nevinnost. Další knihy Zakázaný chtíč a Zakázané vzpomínky odrážejí z velké části její život. Má na svém kontě i fantasy knihu Vrčící naděje (Canc) a dále vánoční LGBT příběh Strasti vánočních svátků. Její psaní vybočuje z žánrů. Spisovatelka často mísí romantiku, erotiku, drama, psychologii a vnitřní rozpor. Příběhy jsou velmi pocitově laděné a do na prvních pohled jednoduchého čtení přimíchává náročná témata jako homosexuální láska, láska s velkým věkovým rozdílem, životní ztráty, životní bolesti a prohry.