Táhni z mé hlavy ekniha

Značka: Hnátová Lenka

Márty si představoval, že své dvacáté narozeniny stráví velmi divoce, třeba s bezva kámoškami, popíjením v baru a pokukováním po neznámých klucích...

Dostupnost Skladem
219 Kč –9 % 199 Kč
Táhni z mé hlavy ekniha
Značka: Hnátová Lenka
2021 73 Táhni z mé HLAVY PETRA
219 Kč –9 %

Anotace e-knihy: Táhni z mé hlavy
Márty si představoval, že své dvacáté narozeniny stráví velmi divoce, třeba s bezva kámoškami, popíjením v baru a pokukováním po neznámých klucích. Nikdy by ho nenapadlo, že dostane za dárek neznámého týpka, který je placený za předvedení své nahoty. Není však striptér jako striptér. Jakmile se objevil v bytě, vylézají ven dávné bolístky a křivdy. Ano, někdy zcela cizí člověk pomůže vyjasnit dosud nevyřešenou minulost a nasměruje život úplně jinou cestou. Příběh jedné noci, která dala a vzala mnohem víc, než se čekalo...

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

ISBN 978-80-88483-32-8 Táhni z mé hlavy epub
ISBN 978-80-88483-33-5 Táhni z mé hlavy mobi

240 stran

Ukázka z e-knihy: Táhni z mé hlavy:
Pustil na zem velkou dost napěchovanou cestovku a poskytl mi tak pohled na své pozadí ve velmi, ale fakt velmi upnutých džínách.
Jako holky… klobouk dolů… netušil jsem, že mě znaly až tak dobře. I když mi bylo jasné, že toho hezouna, který nakráčel do bytu, vybíraly spíše podle svých vlastních požadavků. Ale do háje… tenhle borec by vyhovoval všem. Pokud existuje chlap, co by heteráky měnil v gaye tak stál přede mnou! I když mě nikdo měnit už nemusel.
Něco mi ale přeci jen nesedělo… co je tohle za masku? Za dveřmi nechal stát červené vysoké boty, na sobě měl černou koženou bundu a džíny… to přeci není maska! Tedy ne, že bych si chtěl ztěžovat. I tak na něj byl super pohled. Budu zřejmě hotovej, už jen z toho, až si tu bundu sundá a já se ujistím, že všechno, co mi ta kůže zahalovala a zároveň nevhodně odhalovala, je skutečně on, a ne nic umělého. Nebo… že by měl nějakou masku pod ní? Proč přitáhl tu obří tašku? Co v ní vůbec má? Kruci… nepřišel mě fakt zabít?
„Ehm…“ usmál se a znovu u toho mrkl a mlaskl zároveň, tím gestem mě v tu chvíli vyděsil možná ještě víc než svou nevysvětlitelnou taškou.
„Hele, neber to špatně, Zlatovlásko, ale… mám tu být jako dárek pro dvacetiletýho chlápka a…“
Z toho, jak mě sjel pohledem, jsem zkoprněl. Vážně mě zabije. Pošle pod kytičky.
„Ty nevypadáš na dvacet. Spíš bych tě tipl na náctiletou slečinku,“ rozpačitě si prohrábl černé vlasy a zůstal na mě koukat.
„He?“ zamrkal jsem a vytřeštil oči. Zrovna mě urazil? Tak já tu nad ním skoro slintám a ten týpek mě urazil?

Autorka Lenka Hnátová začala svůj první příběh psát v roce 2018, v nakladatelství Petunky jí jako první vyšel erotický román Nelži, andílku! (2023). V psaní hledala útěk od drsné reality života a pomoc od úzkostných depresivních stavů. Je velkým zastáncem queer komunity. Následovaly úspěšné LGBT příběhy Táhni z mé hlavy a Zmatená nevinnost. Další knihy Zakázaný chtíč a Zakázané vzpomínky odrážejí z velké části její život. Má na svém kontě i fantasy knihu Vrčící naděje (Canc) a dále vánoční LGBT příběh Strasti vánočních svátků. Její psaní vybočuje z žánrů. Spisovatelka často mísí romantiku, erotiku, drama, psychologii a vnitřní rozpor. Příběhy jsou velmi pocitově laděné a do na prvních pohled jednoduchého čtení přimíchává náročná témata jako homosexuální láska, láska s velkým věkovým rozdílem, životní ztráty, životní bolesti a prohry.