Cesta za láskou ekniha

Značka: Tomasová Vanda

Autorky: Vanda Tomasová, Jana Slaninová, Petra Nachtmanová
Láska se dá najít kdekoliv, třeba zrovna během dovolené! Kniha obsahuje tři příběhy o cestách za láskou, romantikou, mořem a vášní.

Dostupnost Skladem
199 Kč –25 % 149 Kč
Cesta za láskou ekniha
Značka: Tomasová Vanda
Cesta za láskou(1)
199 Kč –25 %

Anotace: Cesta za láskou
Autorky: Vanda Tomasová, Jana Slaninová, Petra Nachtmanová
Láska se dá najít kdekoliv, třeba zrovna během dovolené! Kniha obsahuje tři příběhy o cestách za láskou, romantikou, mořem a vášní.
Horký písek (Petra Nachtmanová): Patricie se díky babičce vypravila na několik týdnů do milované španělské Andalusie. Náhoda jí do cesty přivedla šarmantního maséra Javiera. Je vůbec možné se tak rychle opravdově zamilovat? Váhá, jestli mu věřit.
Čtyřicítka na zabití (Jana Slaninová): Předsudky jsou pro padavky. Sabina musí po svém letním úletu v Turecku přehodnotit celý dosavadní život.
V síti (Vanda Tomasová): Erika jela na nenáviděnou dovolenou do Itálie. Myslela si, že s kamarádkou převeze tchyni a užije si báječný pobyt. Nemohla se více mýlit. Dostala se do zdánlivé pohody, ale zabředla do osidel, ze kterých není úniku.

ISBN 978-80-88483-55-7 Cesta za láskou
ISBN 978-80-88483-56-4 Cesta za láskou

cca 192 stran

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

Ukázka z e-knihy Cesta za láskou: Horký písek
„Vypadáš vystrašeně. Neboj, vtípek. Namasíruju tě sám. Tak půjdeš?“
„Kam?“ zeptala se divným slabounkým hlasem.
„Ke mně do salónu na masáž. Užiješ si každý můj dotek. Slibuju.“
„Ne. Myslím, že nejde o dobrý nápad?“
„Proč?“
Pokrčila rameny. Pochopil její obavy.
„Namasíruji tě tedy tady.“
„Tady? Na lehátku?“
„Ano, nic neobvyklého. Jen mi dej chviličku, přinesu si perfektní olejíčky. Tvoje kůže bude mlaskat blahem.“
„Ale já...“
Nestihla odporovat. Jednoduše se sebral, svižně odcházel, mával na ni a ujišťoval, že se za chvíli vrátí, ať nikam neuteče. Neutíkala, ale ani nečekala. Otočila se na břicho, na hlavu si posadila slaměný klobouk, aby chránila kůži na hlavě. Chytala bronz, podřimovala a probral ji až tlak na zádech. Vyhrkla leknutím. Odlepila hlavu od lehátka. Chtěla se otočit, ale ozval se již známý hlas.
„Nelekej se. Klidně spi dál, tvoje záda jsou dost zatuhlý, ale spravím, co se dá. A rozepnu ti vršek od plavek. Neboj, poté zas decentně zapnu.“
Neodporovala. Brala si svou cenu útěchy za prožité překvapení, které nevnímala bolestivě, ale více a více žádostivě. Navíc, ty jeho přesně mířené dotyky.
Vybral správný druh masáže? Nešlo o erotickou předehru se zaměřením na body, způsobující vyvolání touhy a vzrušení? Vůbec nedokázala splnit jeho požadavek, aby se úplně uvolnila. Napnula se jako struna a brzy rupne, pokud nepřestane bloudit v odvážné fantazii.

Ukázka z e-knihy Cesta za láskou: V síti
Jaké je pak překvapení, když ujdu sotva pár metrů, co natrefím na fešáka z vedlejšího apartmánu. Postává opřený o okrasnou palmu. Na očích má sice sluneční brýle, přesto věřím tomu, že mě sleduje celou dobu, co kráčím jeho směrem. Ač to není mým zvykem, nějak nesvedu odolat vnitřnímu pokušení. Možná jen proto, abych si ověřila, zda Lukáš nekecal.
„Dobrý večer…,“ pozdravím zdvořile. Měl by to přece být Čech, pokud bydlí hned vedle.
„Je moc dobrý,“ odpoví neznámý muž, přičemž odlepí záda od palmy, aby šel blíž. Zároveň mám jistotu, že manžel mluvil pravdu.
„Dostanu se tudy na pláž?“
„Jistě, ale záleží… na kterou chcete,“ odpoví s malým zaváháním. Stále mi upřeně hledí do obličeje. Přes tmavá skla není lautr nic vidět. Dost mě tím mate. Připadám si jako pod drobnohledem.
„Je jich tady snad víc?“
„Jedna je soukromá, patřící k tomuto komplexu. Vede až ke skalám.“
„Aha. A ta… ta druhá?“
„Ta druhá je veřejná.“
„Výborně, snad trefím. Děkuji za…“
„Jestli chcete, doprovodím vás.“
„Doprovodíte?“
„Abyste zbytečně nebloudila.“
„No…, já… ani…“
„Martin,“ natáhne paži. Představení je jistě reakce na mé váhání.
„Erika.“
„Hezké jméno,“ pousměje se. Ten chlap je opravdu zvláštní. Vypadá tak záhadně. Navíc přitažlivě. Jak mě taková hloupost vůbec napadla? Nikdy na mužské nekoukám jako na objekt většího zájmu. Naopak jsem plachá osoba, prchající před jakoukoli pozorností.

Ukázka z e-knihy Cesta za láskou: Čtyřicítka na zabití
Vůbec nepřemýšlím nad ničím. Je jen tady a teď. Jenom jeho sladká přítomnost a mládí bez starostí, že jsem na něj příliš stará. Naopak z každého doteku, pohledu a polibku cítím, že se mu opravdu líbím. Nápodobně! Ze vší té vášně mi vyhládlo.
„Máš ještě něco jiného než ústřice? Třeba těstoviny? Mám hlad, brouku.“ Zavrním mezi polibky. Nabídne mi župan a sám se omotá osuškou. Vypadá jako sexy domorodec. Dojde mi, že mi slíbil vyprávět, co vlastně dělá v Turecku a jak do toho všeho zapadá práce v hotelu a celkem luxusní dům ve starém centru města, jehož název si odmítám pamatovat, poněvadž je pro mě nevyslovitelný.
„Můžou být špagety Carbonara?“ Usmívá se a září mu oči. Přistihnu se při myšlence, že mi jeho úsměv bude chybět. Okamžitě ji zaženu jako můru.
„OK. Jasně. Pokud budou stejně dobré jako ty ústřice, sem s nimi. A zatím, co ty budeš vařit, můžeme si povídat o tom, co děláš zrovna v téhle zemi, v hotelu, nebo třeba tady.“ Ukážu rukou kolem sebe.
„Dobře. Naliju ti ještě víno, nebo si dáš něco jiného?“ Obejme mě a já přes látku županu i jeho ručníku cítím, že už je zase připravený. Ohromí mě to i vyděsí zároveň. Proto se odtáhnu a trošku víc se zachumlám do příjemně měkké látky županu.
„Víno bude fajn. A taky trochu vody, prosím.“
„Jasně! Takže jdeme na to, sleduj mistra!“
Vytahuje se, říkám si v duchu, ale něco mi napovídá, že bude v kuchyni asi stejně skvělý jako v sexu.

Autorka Vanda Tomasová debutovala v nakladatelství Petunky prvním dílem napínavého erotického thrilleru V mlze. Začala psát teprve v osmatřiceti letech a nikdy ji nenapadlo, že vůbec sepíše nějaký příběh do konce. Dráha spisovatelky jí přišla nemožná, ale stalo se. Příběhy píše tak, jak jí zrovna běží hlavou jako film. Následovaly další díly ze série Tajemství: V temnu a V tajnosti. Spisovatelka se ve volném čase věnuje rodině, milovaným zvířátkům a grafice. V tvorbě pokračovala milostným románem Ztracený a knihou Bláznivá cesta za snem, o ženě toužící strávit dovolenou se svým tajným přítelem.