Ztracený ekniha

Značka: Tomasová Vanda

Milostný erotický román. Alexandr Vondra je úspěšný třicátník a jedním z majitelů prosperující realitní kanceláře. Především však jde o notorického "holkaře".

Dostupnost Skladem
319 Kč –18 % 259 Kč
Ztracený ekniha
Značka: Tomasová Vanda
Ztracený
319 Kč –18 %

ANOTACE e-knihy: Ztracený
Milostný erotický román. Alexandr Vondra je úspěšný třicátník a jedním z majitelů prosperující realitní kanceláře. Především však jde o notorického "holkaře". Žádná sukně před ním není v bezpečí, což mu v životě začne přinášet spoustu problémů. Ukazuje se, jak byla jeho lehkovážnost ve vztazích neprozřetelná a kolik potíží si kvůli tomu přidělal. Zároveň si uvědomuje prázdnotu svého života, když dosud nepoznal pravou zamilovanost a opravdovou lásku. Rád by svůj život změnil. Jenže to, co se jeví na první pohled snadné, je ve skutečnosti téměř nemožné. Nejen proto, že se milenky nehodlají Alexandra tak snadno vzdát...

ISBN 978-80-88483-59-5 Ztracený epub
ISBN 978-80-88483-60-1 Ztracený mobi

cca 620 stran

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

Ukázka z e-knihy Ztracený:
Plány na večerní radovánky po boku rajcovní plavovlásky však záhy berou za své. Akorát chci odemknout, když zjistím, že mne poctil návštěvou nezvaný host. A kruci, to bude jistě Klára, přijde mi okamžitě na mysl. To je pro změnu Lukášova ségra. Vím jistě, že dorazila nečekaně, měla přiklusat zítra. Než si v hlavě srovnám myšlenky, na zádech mám přisátou pijavici.
„Baf!“ vyhrkne natěšeně, přitom mi rukama tiskne krk, sotva můžu dýchat.
„Čau…,“ syknu nevrle skrz zuby. Obratem ji ze hřbetu shazuju dolů.
„Ty nemáš radost, že jsem tady, Alexi?“ nasadí pověstně nevinný tón, ze kterého mívám leda osypky. Ta okatá dětinskost mi hýbe žlučí, nejde zrovna o afrodiziakum. Klářina naivita mi dokázala imponovat možná na samém začátku, teď je otravná.
„Pokud je mi známo, mělas přijít zítra.“
„Jenže mně dneska odpadly přednášky, tak jsem si řekla, že budeš mít aspoň překvápko,“ poskakuje radostí a pronásleduje mě k lednici. Vytáhnu jahodový džus, Klára mi aktivně vytáhne z linky skleničku.
„Nesnáším překvapení,“ sjedu ji nabroušeně, sklenku ignoruju. Schválně lokám jahodovou pochoutku přímo z krabice. Irena mi očividně předala kus špatné nálady.
„Copak nemůžu přijít jen tak?“ rozhodí dotčeně rukama. „Navíc mi nebereš telefon. Že tys byl u nějaké ženské? Volám ti už od půl jedenácté. Slyšíš! Od půl jedenácté,“ poklepe významně na mobil, který stále svírá v ruce.
„Nejsem hluchej, nemusíš to opakovat.“
„Musím, protože je skoro pět a ty teprve přijdeš domů,“ vyčte mi trucovitě. No to mi opravdu scházelo. Jedna nas… upená, druhá žárlivá. Tomu se říká super den s velkým D.
„Pracovní dobu mám oficiálně do pěti a tobě se opravdu nehodlám zpovídat,“ odhodím klíče vztekle na bar. Nesnáším tyhle výstupy. „Dovolíš! odstrčím ji stranou, protože mi ustavičně leze do cesty, a zamířím do ložnice.
Kouknu na telefon, kde vidím přes dvacet nepřijatých hovorů, osm esemesek. Paráda, mimo jednoho zmeškaného hovoru od Erika mě naháněla pouze stíhačka. Evidentně má k tomu sklony. Tohle není poprvé. Musí mít dokonalý přehled kde jsem, s kým, co tam dělám, v kolik přijdu. Je snad horší než moje matka!
Klára se na mě upnula v době, kdy s těžkým srdcem obrečela rozchod s dlouholetým přítelem Olinem. Aby prý konečně přišla na „jiné myšlenky“, poslal ji ke mně Lukáš, že tím nebohé sestře ulehčí trápení. Prací na bývalou lásku určitě snadno zapomene, mnul si tenkrát ruce. Klára mi tak chodí dvakrát do týdne uklízet. Prachy pro ni nejsou k zahození. Studuje veterinu, tudíž jakási ta kačka vždycky bodne. Luk byl skvostným nápadem přímo u vytržení, já už o poznání méně. Jeho drahá sestřička se potřebovala vyplakat na rameni a já těm ženskejm nějak neumím odolat. Už při třetí návštěvě jsme skončili v posteli. Od té doby mi pravidelně zahřívá pelech.
Jsem nenapravitelný sukničkář! Jednoho krásného dne se mi prostopášnost jistě vymstí. Kdyby to celé věděl Luk, myslím, že by mi řádně vyklepal kožich, což mu vlastně schvaluju. Celou dobu mi totiž kladl na srdce, abych Kláru pořádně zapřáhl, ale nic si s ní nezačínal. Jenže člověk míní, život mění.

Autorka Vanda Tomasová debutovala v nakladatelství Petunky prvním dílem napínavého erotického thrilleru V mlze. Začala psát teprve v osmatřiceti letech a nikdy ji nenapadlo, že vůbec sepíše nějaký příběh do konce. Dráha spisovatelky jí přišla nemožná, ale stalo se. Příběhy píše tak, jak jí zrovna běží hlavou jako film. Následovaly další díly ze série Tajemství: V temnu a V tajnosti. Spisovatelka se ve volném čase věnuje rodině, milovaným zvířátkům a grafice. V tvorbě pokračovala milostným románem Ztracený a knihou Bláznivá cesta za snem, o ženě toužící strávit dovolenou se svým tajným přítelem.