Něha s trny ekniha

Anna se rozhodla využít příležitosti a navštívit prarodiče v Itálii. Vášnivá fotografka však nepoznává jen italské krásy, ale i Marca, který jí ukazuje rozmanitost života...

Dostupnost Skladem
199 Kč
Něha s trny ekniha
Něha s trny
Novinka

Anotace knihy Něha s trny:
Anna se rozhodla využít příležitosti a navštívit prarodiče v Itálii. Vášnivá fotografka však nepoznává jen italské krásy, ale i Marca, který jí ukazuje rozmanitost života. Objevuje nové pocity, potkává zajímavé lidi, a dokonce se odváží pomoci jednomu muži, aby se jeho život změnil k lepšímu. Dny v cizině se však krátí. Může letní vzplanutí vášní zvítězit nad rozdíly mezi zamilovanými, nebo láska rychle skončí?

počet stran: 186

ISBN 978-80-88672-19-7 Něha s trny epub
ISBN 978-80-88672-20-3 Něha s trny mobi

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi!

Ukázka z knihy Něha s trny:
Její první pořádný polibek. Vlastně nevěděla, jestli něco nepokazila. Marco jistě disponoval daleko větší zkušeností. Co když se mu líbání nelíbilo tolik jako jí samotné? Její tváře byly stále rudější a brunetovi to neuniklo.
„Ničeho nelituji. Vlastně bych se nebránil zopakování,“ pronesl a zlehka se kousl do spodního rtu. Anna překvapením pootevřela ústa. Vážně? Mohl slova v kavárně myslet vážně? Považoval je za kompatibilní? I ona sevřela svůj spodní ret mezi zuby. Vlastně by jí to nevadilo…
Uličnicky se na něj usmála a vyčkávala.
Mírně se k ní nahnul. Jeho teplý dech ji zalechtal na tváři. Cítila, jak jí po těle naskočila husí kůže. Roztřeseně se nadechla. Trochu sklonila hlavu a špičku nosu otřela o jeho tvář. Jemně ho políbila a nechala, aby se k ní přitiskl tělem a pravou ruku jí položil na záda. Pomalu ji pokládal zády na postel…
„Nechcete si dát něco k jídlu?“ ozvalo se zpoza dveří pokoje. Oba sebou škubli a rychle se od sebe odtrhli, s tvářemi rudými studem. Pohlédli na sebe a vybuchli smíchem. Anna se posunkem zeptala, jestli přeci jen nechtějí něco k snědku. Marco s úsměvem zavrtěl hlavou.
„Děkujeme, máme všechno, co potřebujeme,“ zavolala na babičku a Marco měl co dělat, aby nevyprskl smíchy. Přitiskl si dlaň na ústa a lehl si na záda. Nemohl uvěřit, jak je celá ta situace bizarní. Aspoň nepatří mezi lidi, kteří vstupují do pokoje bez upozornění, pomyslel si. Jak by vlastně Borgiovi reagovali, kdyby zjistili, jak moc se sblížil s jejich vnučkou? Zasmál se.
V kapse se mu rozvibroval mobil. Neochotně ho vytáhl a pohlédl na displej. Lorenzo mu posílal SMS zprávu s otázkou, kdy dorazí domů. Zhluboka se nadechl a odepsal. Schoval mobil zpět do kapsy a omluvně se pousmál na Annu. Chápavě přikývla. Ještě jednou se krátce políbili a Marco vyšel ven.
Když byl pryč, zasněně vzdychla a lehla si na postel. Tohle jsou nejlepší prázdniny v mém životě, pomyslela si. Otočila se na bok, pozorujíc zavřené dveře. Cítila, jak jí vlhnou oči. Zabořila obličej do polštáře. Jenže volno nebude trvat věčně. Zařvala do nadýchaného polštáře.

Kateřina Bulawová měla odjakživa kladný vztah k literatuře. Z lásky ke knihám se v ní brzy probudila touha věnovat se vlastní tvorbě. Začala krátkými povídkami a v poslední době se pustila do rozsáhlejších děl. V nakladatelství Petunky debutuje románem Něha s trny.