Chvilky plné naděje ekniha

Pravá láska se většinou hledá dlouho, čtyřicetiletá Tereza o tom ví své. Už jako naivní děvče doufala, že brzy najde lásku a hřejivou náru...

Dostupnost Skladem
229 Kč –26 % 169 Kč
Chvilky plné naděje ekniha
Untitled395
229 Kč –26 %

Anotace e-knihy Chvilky plné naděje:
Pravá láska se většinou hledá dlouho, čtyřicetiletá Tereza o tom ví své. Už jako naivní děvče doufala, že brzy najde lásku a hřejivou náruč statného muže, který ji ochrání od všeho zlého. Život jí však přináší nejen bouřlivé dospívání, dlouhodobý vztah, zklamání, pád na dno kvůli pití alkoholu, ale také krásné zamilování, sílu se zvednout z problémů a chvilky naděje, že přece jenom znovu ucítí mihotání křídel v bříšku a polibky, ze kterých se podlamují kolena.

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

ISBN 978-80-88483-22-9 Chvilky plné naděje epub
ISBN 978-80-88483-23-6 Chvilky plné naděje mobi

počet stran: cca 304

Ukázka z eknihy Chvilky plné naděje:
Ta prudká bolest, co cítím v klíně?
Co se to stalo?
Něco, co jsem ještě nezažila. Ten letmý dotyk kolen pod stolem. Možná nechtěný, možná úmyslný, ale ten blesk.
Ten blesk, co mnou projel…
Od hlavy přes páteř, obratel po obratli. Prodral se mým břichem a svou cestu dovršil v mém klíně, kde teď cítím mrazení. Bolestný chtíč, touhu. Chtíč, který znám jen z románů a nevěřila jsem, že bych něco takového mohla na vlastní kůži pocítit.
V břiše mi poletuje tisíce motýlů. Poletují sem a tam, v rytmu bušení mého srdce.
Mam pocit, že mi snad z hrudi vyskočí.
Co on?
Má to taky tak? Netroufám se podívat do jeho tváře. Hledím do své knihy, kterou jsem si v době pauzy otevřela a snažím se číst, ignorovat ten pocit, který mě z čista jasna přepadl. Písmenka se mi mísí v jeden velký černý flek. Proč jen nejsme schopni dotýkající se kolena od sebe odlepit? Neustále se sami sebe dotýkáme, jako bychom v nohách měli dva magnety a ty nás drží k sobě pevně spojeny.
Ta touha…
Touha, co se nedá vydržet. Jenže nejsme u stolu sami a netroufám si odhadnout, co by se stalo, kdyby kolem nás nebyli lidé.
Co by následovalo, kdybych se mu v tu chvíli podívala do tváře?
Co by způsobil vzájemný pohled do očí? Utopila bych se v jeho modrých očích?
Podlehla bych té bolestné touze?
Netroufám ani pomyslet.
Představa, co by následovalo, kdybych podlehla, mi nahání do tváře červený ruměnec a cítím se jako praštěná puberťačka. Nedokážu ovládat svou mysl a myšlenky, ale naštěstí už je konec polední pauzy a nastal čas vrátit se do práce.
Bolestně roztoužená se snažím soustředit na své pohyby. Nohy mám slabé a klepou se mi kolena jak po nekonečném běhu. Jak po zběsilém maratonu. Srdce na tom není o moc lépe.
Jsem tak oslabená vzrušením, že mám pocit, že nedokážu vstát od stolu a jít si po svém. Nedokážu zvednout oči a pohledět na něho. Snažím se zmizet pryč, zmatená z reakce ze svého těla na cizí dotek. Pryč z jeho dosahu, pohledu.
Cítím jeho zvědavé oči na svém těle, já ty své nedokážu otočit jeho směrem.
Snažím se nenuceně se bavit s kolegyní, ale stejně nevnímám, co mi švitoří do ucha.
Co se to se mnou stalo? Vždyť jsem zadaná!!!!!!

Autorka Vendula Frydrychová je láskou praštěná a nenapravitelná romantička. I přes bolestivé kotrmelce ve svém životě stále věří na prince na bílém koni a rytíře v lesklé zbroji, a to vše se odráží i v její dosavadní tvorbě. Píše o naději, víře a lásce - mocné a nesmrtelné čarodějce. V nakladatelství Petunky debutovala románem Chvilky plné naděje, následovala kniha Po dešti bývá duha. A když zrovna nesedí u počítače, chodí po lesích, kopcích a horách.