Už se o mě neboj ekniha

Značka: Brabcová Eva

Rozvedená Veronika to se svou dcerou rozhodně nemá jednoduché. Z důvodu vlastní nezralosti a jisté dávky sobectví jí v dětství nevěnovala tolik času a pozornosti...

E-kniha - epub + mobi

Dostupnost Skladem
149 Kč –13 % 129 Kč
Už se o mě neboj ekniha
Značka: Brabcová Eva
Uz se o me neboj Eva Brabcova
149 Kč –13 %

Rozvedená Veronika to se svou dcerou rozhodně nemá jednoduché. Z důvodu vlastní nezralosti a jisté dávky sobectví jí v dětství nevěnovala tolik času a pozornosti, kolik by bylo potřeba a své pochybení si plně uvědomí příliš pozdě. Než najdou společnou řeč a život obou se vrátí do normálních kolejí, je Veronika nucena pohlédnout pravdě do očí a zjistit, že se její dcera živí nejstarším řemeslem na světě. Po celou dobu při Veronice stojí kamarádka Olinka, obdařená humorem a zdravým pohledem na život, která má velkou zásluhu na sblížení matky a dcery.

počet stran: 150

E-kniha - epub + mobi

Spisovatelka Eva Brabcová píše své knihy většinou velmi humornou formou. Její příběhy jsou někdy až neuvěřitelné, avšak jsou opravdu ze života. Snaží se jimi říci, že nejhorší, co můžete udělat, je NIC, že věk je jenom číslo a přání, i zdánlivě nesplnitelná, jsou od toho, aby se plnila. Kromě psaní a své rozvětvené rodiny miluje zvířata, zejména psy. Ti její mívají v rodině poradní až rozhodné slovo a není divu, že zvířecí hrdina nechybí v téměř žádné její knížce.