Unesená Gogo ekniha

Kniha obsahuje tři krimi povídky: Unesená Gogo, Zlatokopka Zlata a Bludný kořen.

Dostupnost Skladem
159 Kč –25 % 119 Kč
Unesená Gogo ekniha
UNESENÁ GOGO fixed
159 Kč –25 %

 

Anotace e-knihy Unesená Gogo:
Kniha obsahuje tři krimi povídky: Unesená Gogo, Zlatokopka Zlata a Bludný kořen.
Unesená Gogo: Chtěla se stát úspěšnou tanečnicí, nejraději baletkou, ale skončila u tyče v nočním klubu. Muži si z ní dělají snadno dostupnou děvku a jednoho dne se probudí zavřená v kleci u jednoho z nich.
Zlatokopka Zlata: Asistentka Zlata miluje vše, co se třpytí. Šperky, zlato, drahokamy. Vezme si svého šéfa za manžela, aby si užívala život v luxusu, nejdříve je však čekají líbánky plné dobrodružství, kde budou hledat skutečný poklad.
Bludný kořen: Chodit tmavým lesem do práce je spojeno s vyšším nebezpečím střetu se zločincem. Kamila narazila na Adama. Vystrašil ji, ale ten den šlo jen o náhodu. Později se ho však nedokáže zbavit, dokud nedojde k násilnému činu.

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

978-80-88483-08-3 epub Unesená Gogo
978-80-88483-09-0 mobi Unesená Gogo

132 stran

Ukázka z e-knihy: Unesená Gogo
A náhle se tam objevil Ben. Žádná z holek ho neznala. Díval se jenom na Mariku a šel na ni jinak než ostatní. Hypnotizoval ji. Dostával se jí pod kůži, aniž by se k ní přiblížil na krok. Cítila vzájemnou přitažlivost, chvění v rozkroku, naběhlé rty od líbání, o kterém jen snila. Budila se zpocená, zdálo se jí o tom pořádném kusu chlapa s hnědýma očima a s hřívou zlehka prošedivělých černých vlasů.
Najednou jí připadalo, že na ni několikrát během večera volal, vždyť slyšela jeho hluboký a tajemstvím zastřený hlas: „Gogo, moje milovaná Gogo. Brzy mi budeš patřit úplně celá!“
Dobře znala, že lidé mohou mít i vynikající řeč těla. Zatím se ale učila, co jejich gesta, postoje a pohyby přesně znamenají. Ráda by odhalila lháře dřív, než jim naletěla. Bohužel, u mužů se většinou spletla, jelikož ji ovládalo i jakési zatemnělé vnímání jejich pravé řeči.
On ji tolik lákal...
Ústa říkala NE, celé tělo mluvilo souhlasem.
A najednou se k ní přiblížil, chytil ji za paži, pevně stiskl zadeček druhou rukou a zašeptal: „Gogo, budeš jen moje...“
Krev se jí nahrnula do spánků. Nedokázala se soustředit, co dalšího vyslovil. Přestala ho vnímat, jak byla omámená, vzrušená, divně napjatá. Odtančila, ale nikde ho nezahlédla. Dobře, i tak se chystala brzy domů. Rozloučila se a utíkala ke vchodovým dveřím pro zaměstnance. Těšila se na víkend, vzala si volno a společně s rodiči odjížděli na výlet do Vídně.
Než stačila sáhnout na kliku, něco ji píchlo do ruky.
Za chvíli nevěděla o světě...

Spisovatelka Petra Nachtmanová napsala a vydala již desítky knih, které začaly vycházet od roku 2006 v několika vydavatelstvích a nakladatelstvích (Moba, Akcent, Nava, Petra). Jde o autorku knih různých žánrů, nejčastěji se zaměřuje na romány pro ženy ze současnosti (Azurové nevěry, Poslední milenka, Na psí uši, Vánoční anděl), na historické příběhy (Zazděná zaživa, Sesterská bouře, První noc bez lásky), krimi (Nezvěstná blondýna, Vražda v krajině přízraků, Unesená Gogo) a thrillery (Hádka). V letech 2001 až 2017 žila na karibském ostrově Curaçao. O tomto období pojednává kniha s názvem Karibská láska. 1. června 2017 založila vlastní nakladatelství Petunky, kde vydává všechny své tištěné a elektronické knihy. Od roku 2021 v tomto nakladatelství vycházejí také knihy a e-knihy jiných autorů.