Unesená Gogo ekniha

Kniha obsahuje tři krimi povídky: Unesená Gogo, Zlatokopka Zlata a Bludný kořen.

Dostupnost Skladem
159 Kč –25 % 119 Kč
Unesená Gogo ekniha
UNESENÁ GOGO fixed
159 Kč –25 %

 

Anotace e-knihy Unesená Gogo:
Kniha obsahuje tři krimi povídky: Unesená Gogo, Zlatokopka Zlata a Bludný kořen.
Unesená Gogo: Chtěla se stát úspěšnou tanečnicí, nejraději baletkou, ale skončila u tyče v nočním klubu. Muži si z ní dělají snadno dostupnou děvku a jednoho dne se probudí zavřená v kleci u jednoho z nich.
Zlatokopka Zlata: Asistentka Zlata miluje vše, co se třpytí. Šperky, zlato, drahokamy. Vezme si svého šéfa za manžela, aby si užívala život v luxusu, nejdříve je však čekají líbánky plné dobrodružství, kde budou hledat skutečný poklad.
Bludný kořen: Chodit tmavým lesem do práce je spojeno s vyšším nebezpečím střetu se zločincem. Kamila narazila na Adama. Vystrašil ji, ale ten den šlo jen o náhodu. Později se ho však nedokáže zbavit, dokud nedojde k násilnému činu.

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

978-80-88483-08-3 epub Unesená Gogo
978-80-88483-09-0 mobi Unesená Gogo

132 stran

Ukázka z e-knihy: Unesená Gogo
A náhle se tam objevil Ben. Žádná z holek ho neznala. Díval se jenom na Mariku a šel na ni jinak než ostatní. Hypnotizoval ji. Dostával se jí pod kůži, aniž by se k ní přiblížil na krok. Cítila vzájemnou přitažlivost, chvění v rozkroku, naběhlé rty od líbání, o kterém jen snila. Budila se zpocená, zdálo se jí o tom pořádném kusu chlapa s hnědýma očima a s hřívou zlehka prošedivělých černých vlasů.
Najednou jí připadalo, že na ni několikrát během večera volal, vždyť slyšela jeho hluboký a tajemstvím zastřený hlas: „Gogo, moje milovaná Gogo. Brzy mi budeš patřit úplně celá!“
Dobře znala, že lidé mohou mít i vynikající řeč těla. Zatím se ale učila, co jejich gesta, postoje a pohyby přesně znamenají. Ráda by odhalila lháře dřív, než jim naletěla. Bohužel, u mužů se většinou spletla, jelikož ji ovládalo i jakési zatemnělé vnímání jejich pravé řeči.
On ji tolik lákal...
Ústa říkala NE, celé tělo mluvilo souhlasem.
A najednou se k ní přiblížil, chytil ji za paži, pevně stiskl zadeček druhou rukou a zašeptal: „Gogo, budeš jen moje...“
Krev se jí nahrnula do spánků. Nedokázala se soustředit, co dalšího vyslovil. Přestala ho vnímat, jak byla omámená, vzrušená, divně napjatá. Odtančila, ale nikde ho nezahlédla. Dobře, i tak se chystala brzy domů. Rozloučila se a utíkala ke vchodovým dveřím pro zaměstnance. Těšila se na víkend, vzala si volno a společně s rodiči odjížděli na výlet do Vídně.
Než stačila sáhnout na kliku, něco ji píchlo do ruky.
Za chvíli nevěděla o světě...