Sen mezi námi ekniha

Jak moc je člověk schopný přehodnotit svůj dosavadní život a zbavit se stínu minulosti pro lásku, která kvůli vysokým cílům nemusí dopadnout zrovna šťastně? Jaká je šance, že to celé neskončí pouze u zlomených srdcí?

Dostupnost Skladem
249 Kč –20 % 199 Kč
Sen mezi námi ekniha
Sen mezi námi EK
249 Kč –20 %

Anotace Sen mezi námi:
Rebecca: Můj plán zněl jasně. Na čas se přestěhuji do New Yorku, získám zkušenosti jako cukrářka a vrátím se zpátky domů, kde začnu pracovat na svém snu. To jsem ale ještě netušila, že se mi do cesty připlete ON. A já najednou budu stát před nelehkým rozhodnutím. Shayn: Věděl jsem, že mě mé mizerné dětství ovlivní, proto jsem se rozhodl nikomu nic neslibovat a na nikoho se nevázat. Ta přidrzlá holka z kavárny se mi ale dostávala pod kůži neuvěřitelnou rychlostí. Pomůže mi změnit názor? Snad ano, ale problém je, že v New Yorku chce zůstat jenom dočasně.
Jak moc je člověk schopný přehodnotit svůj dosavadní život a zbavit se stínu minulosti pro lásku, která kvůli vysokým cílům nemusí dopadnout zrovna šťastně? Jaká je šance, že to celé neskončí pouze u zlomených srdcí?

978-80-88483-68-7 Sen mezi námi epub
978-80-88483-69-4 Sen mezi námi mobi

cca 368 stran

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

Ukázka z e-knihy Sen mezi námi:
Každý mi svou objednávku bez problému nadiktoval, až na jednoho.
„A vy si dáte?“ Sklonila jsem se blíže k němu, aby pochopil, že momentálně mluvím na něj, protože jeho mlčení působilo, jako by nevěděl, že jejich stůl právě někdo obsluhuje.
„Ještě mi dejte chvíli, prosím.“ Jen nadzvedl pravou ruku na znamení, aniž by se vůbec ohlédl.
Nafrněnec.
„Dobrá, vrátím se později.“
Všechno jsem připravila a objednávky donesla ke stolu. Chvíli jsem u nich ještě stála s bločkem a propiskou v ruce a čekala, zdali se už milost pán rozhodl, co by rád. Stále nic.
„Promiňte, nechci vám kazit tak láskyplný pohledy do nabídkového lístku, ale i za dvacet minut bude jeho obsah stále stejný.“ Zažertovala jsem, abych nedala najevo skutečnost, že se ten rádoby střed vesmíru bezvadně postaral, abych si připadala jako totální idiot.
Světe div se, ale když někde stojíte a čekáte jak blbec uprostřed znatelného ignorování nějakého prachatého, namyšleného chlápka, trochu ponižující to skutečně je. Ale co, práci servírky jsem si vybrala, a tak mě nemůže nic jen tak rozhodit. Počítala jsem s tím, že občas budu muset přetrpět protivné nálady zákazníků.
Nadzvedla jsem se zpět z mírného předklonu a uslyšela mírné chichotání jeho společníků.
Vtom se naše oči poprvé setkaly.
Kruci.
Ne úplně poprvé. Poznala jsem v něm sexy chlápka z parku.
Jeho nádherné šedé oči, obklopené hustými řasami, jsem tentokrát viděla dost zblízka. Takové, jaké jsem snad ještě v životě nespatřila.
Ztuhla jsem, jako by mě někdo polil ledovou vodou a stále koukala do úchvatných očí a zároveň v hloubi duše doufala, že ho můj troufalý vtípek nijak neurazil.
Teď jsem si opravdu připadala jako idiot. Možná můj přístup zněl neprofesionálně, ale já pouze chtěla, aby si uvědomil, že není králem planety. Jenže stačil jeho jediný pohled a skoro se mi podlomila kolena. V překladu to znamená, že i kdyby náhodou skutečně byl takový idiot, jak se mi na první pohled zdálo, nemohla bych nic namítat. Hezouni jako on na to měli plný nárok.
K mému příjemnému zjištění se ale stal pravý opak.
Smířila jsem se s pouhým dojmem.
Najednou se na mě usmál nejhezčími bílými zuby. Páni, dokonalý snad úplně celý – ostatní rovněž nebyli k zahození, ale z muže přede mnou vyzařovalo cosi výjimečného.
Uff, dýchej, Rebecco.
Ani minule v parku jsem ho nevnímala tolik intenzivně jako právě dnes. Laura by si na mně jistě pěkně smlsla. Přišlo mi, že jsem doslova přibitá k zemi.
„Rád vás zase vidím. Dám si, prosím, jedno presso s mlékem a nejlepší dezert, co nabízíte, děkuji.“ Stále se provokativně usmíval.

Kristýna Hlaváčková je začínající českou autorkou. V říjnu 2023 vyšla její první e-kniha s názvem Sen mezi námi. Ve volném čase ráda tráví čas s rodinou, s přáteli a píše další příběhy. Je vášnivou čtenářkou romantických a erotických knih.