Pár nocí ekniha

Když mu Kim drze oznámila, že je těhotná, utekl. Netušila, že lhala muži, který ji miloval se vším všudy. Odstrčil ji. Najednou mu připadala nechutná, jenže ve skutečnosti byla nešťastná...

Dostupnost Skladem
169 Kč –17 % 139 Kč
Pár nocí ekniha
par noci
169 Kč –17 %

Anotace e-knihy Pár nocí:

Když mu Kim drze oznámila, že je těhotná, utekl. Netušila, že lhala muži, který ji miloval se vším všudy. Odstrčil ji. Najednou mu připadala nechutná, jenže ve skutečnosti byla nešťastná... Horolezec Dan měl být jen krátký úlet. Chlap na několik nocí. Vášeň na několik týdnů dovolené. Po návratu však nezůstala Kimberly za dveřmi domova na Floridě sama. Rostl v ní nový život. Radost, nebo trest za milostné hříchy bez zábran? Neplánovaným těhotenstvím však všechny krásné sny neskončily. Vždyť se často najdou dva, kteří hledají víc než poblouznění na pár osamělých nocí...

ISBN 978-80-88272-98-4 (epub)
ISBN 978-80-88272-99-1 (mobi)

počet stran: 176

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

Ukázka z e-knihy Pár nocí:
Mrskla zkoumavým pohledem po Petovi, který seděl opřený o sedačku. Ruku přes opěradlo, jednu nohu přehozenou přes druhou a levačkou držel párátko, se kterým se proháněl v zubech. Protáčela oči hrůzou. Nevěděla proč, ale nesnášela, když si kluci sedali s jednou nohou přes druhou! Připadali jí tím trošku rozněžnění mateřskou péčí, možná i přihřátí, i když jinak patřili k úplně normálním.
A to párátko by si také mohl nechat na doma! Přestávala chápat, co bezvadného na něm Alexia viděla. Kdyby se s ním nesrazila za denního světla, osočila by ji ze špatného vidění skrz mlhu a přítmí, ale takhle musela mlčet. Každá měla jiný vkus.
Kim se nechtěla ve společnosti skoro neznámých ztrapňovat, a tak roztáhla rty do stran a pokusila se o nevinný úsměv. Sotva ale otevřela pusu, Pete k sobě stáhl Alexii na sedačku a hladově se zmocnil jejích rtů. Kim chvíli udržela úsměv na stráži, ale postupem času ji přemáhal pocit trapného šmírování. Naštěstí se Alexia vyvlékla z Petova objetí a posadila se vedle ní, aby dojednala načaté plány pozdní noci.
„Tak, jak to tedy rozvrhneme?“
„Fajn, jeďte. V nejhorším mi brnkni mobilem, abych tě někde vyzvedla. Budu na stráži.“
„Jen aby, Jack tě zaměstná a pohřešovat budu já tebe.“
„Hmm, uvidíme.“
Kim si zašla k baru pro další nealko drink s brčkem a zvedla ruku místo pozdravu na rozloučenou novému páru, který se zvedl ze sedačky, sotva se Jack doplížil ze záchodu.
Libovala si, jak dobře udělala, že si do žaludku vpravila další tekutinu a zaměstnala tak obě ruce, pusu i mysl. Nikdy by neřekla, že se zabere do pojídání jahod z okraje sklenice tak svůdně, že se najisto dostane do milostné euforie. Jahodová plantáž se ten koktejlový zázrak jmenoval. Přehazovala si na jazyku chutě jahod, ananasu, citrónu a pomeranče a na malý moment ji napadlo, že se asi na půl hodiny uklidí na toaletu, protože mezi ní a Jackem dosud panovala nálada na bodu mrazu, která s postupujícími minutami rapidně klesala hluboko pod nulu.
„Nedáš si ještě něco?“ ptal se Jack galantně a tím přetrhl tupé civění a culení se na prázdné sedačky naproti nim.
Nejspíš mu naháněla strach, protože se neodvážil přiblížit a probodnout ji touhou v očích.
„Určitě nedám, v žábě se mi převalujou...co to plácám. Bože! Se nesměj, nebo špatně skončíš.“
Oba díky přebrebtu pookřáli. Poopravila se, že se jí v žaludku převalujou žáby a možná si i ryby rozdávají cákací karty. Vyměnili si pár vět, a když se k ní Jack začal přibližovat, rozhodli se opustit zdejší podnik, stejně jako Alexia s Petem chvilku před nimi.
U auta si házela klíčky v pravačce a pobrukovala právě vymyšlenou melodii. Jack stál u dveří spolujezdce a vyčkával, protože se k otevírání neměla. Najednou si musela vyklepat botu, pročísnout rukou vlasy, poškrábat za uchem a protáhnout páteř. V duchu ji napadlo jediné – Jacka by si za manžela nevzala ani v největší nouzi! Nebral ani trochu situaci do rukou a kdyby ho odvezla na skládku a tam vysadila, určitě by ani nezakňoural.
Nahlas si nedovolila urážet, protože z hloubi Jackovy duše se mohla vyklubat tvář psychopata a ještě by se divila, čeho je schopný. Přívětivě se na něho usmála a konečně cvakla tlačítkem na otevření dveří auta. Bez otálení zapadl na místo spolujezdce a dřív, než stačila nastartovat, ji překvapil otázkou:
„Tak, kam společně vyrazíme?“
„Kam bys chtěl?“ zeptala se na oplátku mile, jako kdyby tady všechno znal, a ona ne.
„Tvoje volba. Vyber si, co je ti milý. Vlastně netuším, jestli jsi romantička, nebo divoženka. Tak se nechám překvapit.“
„Hmm. A ty jsi romantik, nebo divočák?“
„Od každého trochu.“
„Fajn. Vžiju se do jedné z rolí a možná se nám podaří rozpoutat bitvu s úplně obyčejnou nocí.“
„Hádám, že chceš vyhrát extra vášeň. Vynasnažím se.“
„Bez komentáře!“ plácla rozhodně a raději se s ním za jízdy nebavila, protože se začal stupňovat tlak mezi mužem a ženou, kteří se ocitli sobě nablízku a do spánků se rvala krev způsobující zvláštní napětí. Kdyby měla doma kluka, nestalo by se jí, že by po někom podobném Jackovi chňapla, ale bohužel.
Zahrála si na romantičku a zaparkovala blízko jedné malé pláže. Možná slovo pláž znělo trochu nadneseně. Jednalo se spíš o nepoužitelný kus písku, smíchaného s kelímky, plechovkami, lahvemi a použitými kondomy, které zdobily boky děravých loděk. Kim se tady už dříve v podobné situaci ukázala, proto si dlouho nerozmýšlela směr, ani nediskutovala o tom, který přímořský plácek se hodí víc na stejné setkání. Nehodlala mu naservírovat nejpěknější kousek země, aby ji odtud nehodlal pustit.
Vyndala klíčky ze zapalování, zasunula si kroužek od nich na ukazováček a sevřela je v dlani. Nikam nepospíchala. Otevřela okýnka auta a opřela si hlavu o sedačku. Přivřela oči, aby alespoň na chvíli přivolala atmosféru milostných scének filmů.
Jackovi svým jednáním vyslala signál. Nelenil a naklonil se k ní. Zatím si netroufl ji políbit, ale začala si uvědomovat, že docela nemožně jí funí přímo u obličeje. Alespoň, že dech absolvoval výplach mentolovými přípravky!
„Máš krásný modrý oči,“ zašeptal a zasunul jí pramínek vlasů za levé ucho. Zpozorněla a dívala se mu přímo do obličeje. Začal se na ni mačkat a pokoušel se dostat na její rty svými. První líbací akci oddálila slovy, opět poněkud kousavými, ale nedokázala si odpustit sebemenší šanci k rýpnutí.
„Ve tmě a se zavřenýma očima se barva fakticky dobře pozná.“
„Všimnul jsem si už dřív.“
„Aha.“
„Myslíš, že bych si nechal uniknout výrazný detail z krásný holky?“
„Promiň, ale určité detaily jsi ještě nedoběhl.“
„Napravím to.“
Změkla její útočnost, když ji hladil po tváři a prsty objížděl rty. Provokativně mu je olízla a zapomněla, že tenhle kluk za sex na jednu noc ani nestojí. Původně hodlala hrát trošku pasivní hru, ale dostával ji známými způsoby v novém obalu. Vzájemné doteky se stávaly čím dál horlivějšími a okolní ticho ji tak dráždilo, že z úst vypustila vášnivý sten a začala se s ním divoce líbat.
Jack se přestal brzdit. Vytáhl Kim tričko a jedním pohybem uvolnil podprsenku. Okamžitě se zmocnil vztyčených bradavek a přitiskl se na ni džínsy, aby věděla, že nastal čas k další části dobývání. Zručně si rozepl zip a knoflík u kalhot. Mezi vlastním svlékáním ji začal prsty druhé ruky dráždit pod kalhotkami.
„Pojď se přesunout dozadu, tam to bude pohodlnější.“
„V autě ne.“
„A kde? Už to potřebuju.“
„Venku?“
„A co jedno číslo v autě?“

Spisovatelka Petra Nachtmanová napsala a vydala již desítky knih, které začaly vycházet od roku 2006 v několika vydavatelstvích a nakladatelstvích (Moba, Akcent, Nava, Petra). Jde o autorku knih různých žánrů, nejčastěji se zaměřuje na romány pro ženy ze současnosti (Azurové nevěry, Poslední milenka, Na psí uši, Vánoční anděl), na historické příběhy (Zazděná zaživa, Sesterská bouře, První noc bez lásky), krimi (Nezvěstná blondýna, Vražda v krajině přízraků, Unesená Gogo) a thrillery (Hádka). V letech 2001 až 2017 žila na karibském ostrově Curaçao. O tomto období pojednává kniha s názvem Karibská láska. 1. června 2017 založila vlastní nakladatelství Petunky, kde vydává všechny své tištěné a elektronické knihy. Od roku 2021 v tomto nakladatelství vycházejí také knihy a e-knihy jiných autorů.