Papoušek na smetaně ekniha

Značka: Brabcová Eva

Papoušek na smetaně je nejen zdatným útočníkem na bránice čtenářů, ale i laskavým pohledem do zákoutí lidské i zvířecí dušičky...

E-kniha - epub + mobi

Dostupnost Skladem
159 Kč –12 % 139 Kč
Papoušek na smetaně ekniha
Značka: Brabcová Eva
Papousek na smetane Eva Brabcova
159 Kč –12 %

Papoušek na smetaně je nejen zdatným útočníkem na bránice čtenářů, ale i laskavým pohledem do zákoutí lidské i zvířecí dušičky. Vilma, žena v „nejlepších letech“, nemá sice manžela, nad nímž by přemýšlela, kterak ho praštit po hlavě litinovou pánví, ale o povyražení v jejím životě nouze není. Milý, avšak nepraktický tatínek, posedlý cestovatelskou vášní se málem uvaří v termálním bazénu, z lesa se vrátí s košem muchomůrek, protože jsou krásně barevné, ale také se podivuje nad svým žlučníkovým záchvatem poté, co se zúčastní soutěže v pojídání hamburgerů. Nechybí pubertální dcera Kamila, veterinář Vladimír a jorkšírská fenka Abi, která zapadne do kanálu v tu nejnevhodnější chvíli.

 

E-kniha - epub + mobi

Spisovatelka Eva Brabcová píše své knihy většinou velmi humornou formou. Její příběhy jsou někdy až neuvěřitelné, avšak jsou opravdu ze života. Snaží se jimi říci, že nejhorší, co můžete udělat, je NIC, že věk je jenom číslo a přání, i zdánlivě nesplnitelná, jsou od toho, aby se plnila. Kromě psaní a své rozvětvené rodiny miluje zvířata, zejména psy. Ti její mívají v rodině poradní až rozhodné slovo a není divu, že zvířecí hrdina nechybí v téměř žádné její knížce.