Laskonka pro barbara ekniha

Značka: Slaninová Jana

Katka se na autobusové zastávce seznámí s Matějem. Náhodou sedí na sedadlech vedle sebe a jejich vzájemná přitažlivost může znamenat slibný začátek...

Dostupnost Skladem
99 Kč
Laskonka pro barbara ekniha
Značka: Slaninová Jana

Anotace e-knihy: Laskonka pro barbara
Katka se na autobusové zastávce seznámí s Matějem. Náhodou sedí na sedadlech vedle sebe a jejich vzájemná přitažlivost může znamenat slibný začátek. Ovšem Kateřina je přísně vychovávaná svou babičkou, což značně komplikuje vztahy k chlapcům, kteří se jí líbí. Je jiná. Staromódní. Vášnivá knihomolka, která se ráda ztrácí v příbězích a občas utíká od všedních starostí do světa ve své fantazii. Má Matěj šanci proniknout za hradby, které kolem sebe Katka staví?

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

978-80-88483-26-7 Laskonka pro barbara epub
978-80-88483-27-4 Laskonka pro barbara mobi

80 stran

Ukázka z e-knihy: Laskonka pro barbara
„Ne. Jak bych to… můžeš mi dát pusu?“ vypadne ze mě a já se nepoznávám?! Asi jsem se vážně zcvokla.
„Cože? Hustý!“ vyhrkne Maty překvapeně.
Vykulený oči a pobavanej šibalskej úsměv způsobí, že se mi líbí ještě víc! Skoro nedejchám, když se ke mně otočí čelem a vezme mě za ramena. Buší mi srdce až v krku, když vtom jeho rty přistanou na mejch. Měkký, sametově jemný a voňavý po kafi. Cítím ho i z jeho dechu. Najednou jsem vzrušená a chci víc!
Pusu mu náruživě oplácím a nepoznávám sebe sama. V podbřišku se mi něco příjemně svírá a já cítím v kalhotkách mokro skoro stejný, jako když si čtu hustý erotický pasáže v nějaký eroticky vytuněný knize. Když Matěj zapojí do hry i jazyk, jsem úplně v pytli.
Unikne mi vzrušenej výdech a pohledem zjišťuju, že je na tom hodně podobně, protože se mu na poklopci tvoří boule, která znamená jediný. Je dobře stavěnej všude.
Když se konečně od sebe odtrhneme, nejsem rudá sama. Matějova opálená pleť sice červenou maličko tlumí, ale i tak vypadá, jako kdyby zrovna doběhnul maraton. Chtěla bych sklopit oči, ale koukám do těch jeho a vidím v nich úsměv.
„Ehm… to bylo něco. Ty vado! Seš pěkně divoká.“
„Za to můžeš ty!“ zapíchnu mu ukazováček do ramene.

Spisovatelka Jana Slaninová byla odjakživa ponořená do fiktivních světů a vymýšlela si příběhy, které ji chránily před krutou realitou dítěte vychovávaného necitelnou a drsnou macechou. Láska k úniku od skutečného světa byla vždy silná. V roce 2016 ji chytlo psaní blogů a stále větší slina psát víc. V roce 2022 jí vyšla prvotina. Následně se dostala do péče Petry Nachtmanové - spisovatelky, nakladatelky a vydavatelky v jedné osobě a v jejím nakladatelství Petunky vyšla autorčina druhá kniha s názvem Sex, prachy a potíže. Následovaly další e-knihy a knihy: Laskonka pro barbara, Dcera Lilith, Kráva a kretén a Vánoční ozdoby. Všechny knihy, které píše, mají jedno společné - syrový až drsný styl černého ironicko-sarkastického humoru a spoustu bláznivých nápadů, jež se ne vždy setkají s pochopením. Čtenáře svých knih považuje za motor, který jí dává křídla a moc jim za to děkuje.