Kazišuk

+ ORIGINÁLNÍ ZÁLOŽKA DO KNIHY ZDARMA

Nezávislá a drzá Hope tráví noci na rockových koncertech po boku svého nevlastního bráchy. Miluje sex, takže občas sáhne po zakázaném ovoci. Bohužel, aférka s nevlastním bratrem jedné noci praskne...

Dostupnost Skladem
319 Kč
Kazišuk

Anotace knihy Kazišuk:
Nezávislá a drzá Hope tráví noci na rockových koncertech po boku svého nevlastního bráchy. Miluje sex, takže občas sáhne po zakázaném ovoci. Bohužel, aférka s nevlastním bratrem jedné noci praskne a Hope se dostává do nepříjemné situace, kdy je donucena dělat asistentku arogantnímu sukničkáři Austinovi. Jenže podle dohody s jeho snoubenkou nebude jen tak obyčejná asistentka. Její úkol zahrnuje odrazení všech Austinových milenek, které jsou jím okouzlené. Dokáže Hope misi splnit, nebo i ona podlehne jeho kouzlu?

ISBN 978-80-88483-98-4 Kazišuk

240 stran

A5, brožovaná, lesklá

Ukázka z knihy Kazišuk:
Netušila jsem, kolik mohlo být hodin, ale rozhodně nad ránem. Vraceli jsme se s Curtisem z koncertu a v domnění, že jsme potichu, otevřel dveře svého pokoje.
Ukazováčkem mi naznačoval, abych šla za ním. Nejprve jsem se rozhlédla po dlouhé temné chodbě, než jsem udělala onen krok vpřed. Nepohnul se ani jediný lístek juky, které lemovaly zábradlí. Vzduch byl čistý, takže jsem se zahryzla do spodního rtu a s úsměvem za námi zavřela dveře.
Předkrm se nekonal, Curtis šel rovnou na hlavní chod. Mně to v ten okamžik ani nevadilo. Lepší než si vybíjet baterky ve svém příručním kamarádovi.
Oblečení létalo vzduchem, což nebyl zrovna dobrý nápad, ale v našich zkouřených hlavách tkvěla jen touha po bouřlivém orgasmu a nic jiného. Takže jsme samozřejmě nečekali, že se otevřou dveře a ve stínu z osvětlené chodby se objeví jeho matka v županu.
„Curtisi, co to bylo za ránu?“
„Spadla mi bunda,“ odvětil Curtis a já se začala smát.
„Tak hlasitě?“
„No, nestačil jsem se z ní vysvléct.“ Z našich úst zabublal smích, zatímco jsem se snažila zakrýt pod huňatou dekou.
Jeho matka rozsvítila a pak začalo rodeo. Zamžourala jsem po prostorném pokoji, abych se rozhlédla po napáchaných škodách. Dubová podlaha hladila naše svlečené oblečení a podle převrácené židle jsem ihned odhalila původce té rány.
Byli jsme oba mimo, takže jsme si vůbec neuvědomovali vážnost situace. V hlavě jsem měla naprosté prázdno. Můj rozum už spal nebo čekal v kalhotkách, než ho probudí orgasmus.
„Hope!“ propalovala mě jedovatým pohledem, přičemž lapala po dechu.

Na nic jsem nečekala, vymanila se z náruče hřejivé deky a položila chodidlo na studenou podlahu, abych sesbírala své oblečení.
„Mami, kolikrát ti mám, sakra, říkat, abys sem nelezla!“ okřikl ji Curtis a posadil se vztekle na posteli.
„Ani ve snu by mě nenapadlo, že tady budete vy dva dovádět spolu. To má být nějaký špatný vtip?“ mračila se na nás a až pak mému zpomalenému myšlení došlo, že tohle jsme hodně podělali.
Moji rodiče se před pár lety rozvedli a otec si nabalil novou přítelkyni Lauru. Ta přišla do našich životů i se synem. Curtis byl sice o dva roky mladší, ale nám to v dovádění nebránilo. Asi rok jsme se provokovali, okukovali, a pak to neúprosně přišlo. Rozdali jsme si to s výčitkami jednou, podruhé... a stále častěji a častěji.
Jasně, že jsme se ocitli v nepříjemné situaci. Otec by Curtise vykastroval a mě by poslal na Aljašku mezi medvědy. My si dávali pozor, jen když jsme zrovna nebyli pod parou trávy nebo chlastu.
„Mami, už vypal!“
„Tak tohle teda bude mít dohru! Jen počkejte!“
„Radši si jdi lehnout a nepruď už!“
Jak Curtise mohlo napadnout, že by nad tímhle Laura jen mávla rukou? Neoplývala kdoví jakou inteligencí, ale nemyslela jsem si, že by se ráno vzbudila a dělala by, že se nic nestalo.
Vrátila jsem se do svého pokoje a padla hubou rovnou na polštář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.3 kg

Pokud se zrovna nevěnuje svým dvěma dětem a manželovi, autorka Kateřina Chaloupková ráda čte, cestuje a uniká mimo realitu prostřednictvím svých příběhů. Sbírá vtipné hlášky a je pro každou legraci. Pracuje v cestovním ruchu, což byl její celoživotní sen, stejně jako vydávat knihy, které vykouzlí čtenářům úsměvy na rtech. K nim patří i e-kniha Kazišuk. A prý smích prodlužuje život, tedy jestliže se nesmějete své manželce, tvrdí začínající spisovatelka.