Hádka ekniha

Milostný thriller. Petr s Anitou se vzdali myšlenek na rozvod, aby zkusili začít znovu. Užívají si romantický pobyt v luxusním hotelu, ale v noci se nevyhnou ostrému slovnímu střetu. Petr vyhodí manželku na chodbu úplně nahou...

Dostupnost Skladem
159 Kč –37 % 99 Kč
Hádka ekniha
web 1
159 Kč –37 %

Anotace e-knihy Hádka:

Milostný thriller. Petr s Anitou se vzdali myšlenek na rozvod, aby zkusili začít znovu. Užívají si romantický pobyt v luxusním hotelu, ale v noci se nevyhnou ostrému slovnímu střetu. Petr vyhodí manželku na chodbu úplně nahou. Ve stejnou dobu se zde objeví neodolatelně vypadající zachránce Nikolas, který ji pozve k sobě na pokoj. Petr už svou ženu v hotelu nenajde... Za pár hodin po policejním zásahu se u Petra objeví Juan. Rovněž se s manželkou před pěti lety ošklivě pohádali, poté zmizela beze stopy. Petr se od něho dozvídá informace, které se mu už za dlouhé roky podařilo zjistit o únosci. Najde Anitu dřív, než dojde k nejhoršímu?

ISBN 978-80-88272-38-0 (epub)
ISBN 978-80-88272-39-7 (mobi)

počet stran: 176

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

Ukázka z knihy Hádka:
Blankytně modré nebe, azurové moře, světlý jemný písek na plážích a neskutečný luxus v hotelovém pokoji. Anita oceňovala, jak dokázal po letech společného soužití vydolovat i naprosto dokonalé romantické chvilky. Dobře, spíše romantické prostředí, kde se oba museli činit společně, aby je krásné momenty neskonale pohltily a nikdy nepustily do černých hlubin. Na dno se padalo velmi snadno. Nepříznivé chvilky s člověkem chtě nechtě zamávají a zasáhnou citlivou duši.
„Nezdá se ti, že pořád žereme a žereme?“ poznamenala Anita a prsty si poklepala přeplněné břicho. Stokrát si opakovala, jak zkrotí chutě a neslupne úplně všechny nabízené dobroty na rautu. Bohužel, nedokázala ovládat nenažranost a mlsný jazyk. Přidávala si, co hrdlo ráčilo a v duchu obhajovala své činy tím, že jistě žila v minulém životě v kůži hladového vlka.
„Vždyť jsi stále krásně štíhlá. V letním parnu se z tebe bleskurychle odpaří každý deko navíc.“
„Asi hůř vidíš, od svatby jsem přibrala pět kilo. Jestli budu tímhle tempem pokračovat dál, objevíš doma pořádnou medvědici.“
„Klidně i s medvíďaty.“
Pousmála se trochu křečovitě. Narážka na úplnou rodinu. Proč jí poznámky o potomcích najednou tolik vadily?
„Co je, Nitko? Něco se ti nelíbí?“
Zavrtěla hlavou. Nemínila se dohadovat o roztomilých miminkách, které tak dlouho oddalovali, až si příliš zvykla na život ve dvou. Momentálně ji akorát napadalo, jak Petr využívá případného těhotenství ke sblížení a k trvalejšímu připoutání. Zapomněla by snad na fakt, že si užíval s ženskou na jednu noc? Jednou mu úplně odpustí, ale s jistotou netvrdila nic o kompletním vytěsnění intimních snímků z mysli. Potvrzovaly nevěru.
„Zvu tě na procházku po pláži.“
„Ne, to není ono, co chci právě vyzkoušet.“
„Ne? Co to tedy je?“
„Přeji si něco něžného, milého, vzrušujícího a rytmicky se pohybujícího uvnitř mého těla.“
„Chápu, co ode mě očekáváš. A lehce ti splním každý přání.“
Rozesmáli se, zvedli se od jídelního stolu, kde z bohaté hotelové snídaně zůstala polovička osmahnutého toastu s kouskem sýra. Drželi se za ruce, zlehka políbili. Vzhledem k frontám lidí, čekajících u dvou výtahů, se rozhodli vystoupat schody do patra, kde se nacházela recepce a vstupní hala s koženými křesílky, barevnými mozaikami na stěnách a s několika stolky s počítači připojenými k internetu. Než se přesunuli k výtahům, které nesjížděly až dolů do jídelny, rozezněla se zvenčí rytmická španělská hudba. Anita se zaposlouchala a ihned ji přešel původní plán se pomilovat.
„Kolik je hodin?“
„Skoro deset.“
„Sakra!“
„Co jančíš?“
„Proč jíme hodinu a půl? Já málem zapomněla na dnešní zumbu v bazénu. Chtěla jsem zkusit cvičení ve vodě. Slyšíš? Na tuhle bezva muziku se cvičí úplně samo. Aspoň mi vytráví a nebudu si připadat jako balón k prasknutí. Jdeš se mnou?“
„Cvičit s ženskýma?“
„Určitě tam zajde i chlap. Aspoň ten, který předcvičuje. A ty se nemáš za co stydět.“
„Já si radši nechám snídani perfektně uležet, ale ze solidarity se uvelebím na lehátku přímo u bazénu.“
„Bezva, jsi hodný. Podíváš se, jak mi jde protahování těla.“
„Klidně se protahuj i pode mnou.“
„Později.“
„To ti ani nebude vadit moje osobní prohlídka jiných ženských? Těžko uhnu pohledem, když se nacpou všude.“
„Ne.“
„Díky za důvěru.“
„Stejně budou schovaný ve vodě.“
„A co když povyskočí?“
„Hele, nech si nevtipný poznámky! Nejsem zase taková žárlivá saň.“
„Nééé?“
Spiklenecky na ni mrkl. O žárlivosti své ženy věděl své. Překonávala se a zabrala do zumbových pohybů. Párkrát na něho zamávala z bazénu. Připadalo mu, že bedlivě sleduje cvičitele Javiera. Omyl! Moc nápaditě se snažila v něm probudit pocit, že patří pouze jemu a na nikoho dalšího nesmí pohlédnout ani přimhouřeným okem.
Až večer mu došlo, jak znala každý detail doby, kdy spolu trávili čas. Přesně si pamatovala, kde jakou ženu potkal, jak se na ni tvářil a co vydal za zvuk. On sám děkoval za osvěžení paměti, jelikož některé typy žen skutečně neuchoval ve své mysli ani na vteřinu. Anita viděla příliš vyfantazírovaného. Rozjela vášnivé scény s cizinkami dřív, než by se odvážil s nimi prohodit pár zdvořilostních frází.
Slunce jí příliš přepálilo mozek. Zase nacvičovala stíhačku v první linii.
Kdy odstartovala ta jejich šílená hádka? Oběma ujely nervy.

Spisovatelka Petra Nachtmanová napsala a vydala již desítky knih, které začaly vycházet od roku 2006 v několika vydavatelstvích a nakladatelstvích (Moba, Akcent, Nava, Petra). Jde o autorku knih různých žánrů, nejčastěji se zaměřuje na romány pro ženy ze současnosti (Azurové nevěry, Poslední milenka, Na psí uši, Vánoční anděl), na historické příběhy (Zazděná zaživa, Sesterská bouře, První noc bez lásky), krimi (Nezvěstná blondýna, Vražda v krajině přízraků, Unesená Gogo) a thrillery (Hádka). V letech 2001 až 2017 žila na karibském ostrově Curaçao. O tomto období pojednává kniha s názvem Karibská láska. 1. června 2017 založila vlastní nakladatelství Petunky, kde vydává všechny své tištěné a elektronické knihy. Od roku 2021 v tomto nakladatelství vycházejí také knihy a e-knihy jiných autorů.