Tanec letních paprsků ekniha

Kniha obsahuje dva příběhy kamarádek Elišky a Dory: Tanec letních paprsků a Tanec v květinovém dešti.

E-kniha - epub + mobi

 

Dostupnost Skladem
159 Kč –37 % 99 Kč
Tanec letních paprsků ekniha
Tanec ebook
159 Kč –37 %

Kniha obsahuje dva příběhy kamarádek Elišky a Dory: Tanec letních paprsků a Tanec v květinovém dešti.

Tanec letních paprsků: Elišce je patnáct a poslední prázdniny před střední školou si přeje strávit úplně neobyčejně. A zdá se, že se dočká pravého dobrodružství – v okolí řádí pytláci a s kamarádkou Dorou se u rybníka seznamují s kluky na dovolené. Dora s jedním z nich začíná chodit. Elišce se ani jeden nelíbí. Robert odmítání nechápe a pokusí se ji získat násilím. O chvilku později se však náhodně seznamuje s Ondrou...

Tanec v květinovém dešti: Dora Ledecká se v létě seznamuje s Tomášem. Má ho ráda a je jí víc než sympatický, až na jednu bolestivou záležitost. Nakonec se vzdává počátečního rozhodnutí se s ním rozejít, protože ho miluje a vztah brzy vyústí v brzkou svatbu. Po čase jí manželství nepřipadá tak krásné, jak si představovala. Nudí se. Napadá ji jen jediné – s vdavkami v osmnácti se unáhlila.

počet stran: 264

E-kniha - epub + mobi

Spisovatelka Petra Nachtmanová napsala a vydala již desítky knih, které začaly vycházet od roku 2006 v několika vydavatelstvích a nakladatelstvích (Moba, Akcent, Nava, Petra). Jde o autorku knih různých žánrů, nejčastěji se zaměřuje na romány pro ženy ze současnosti (Azurové nevěry, Poslední milenka, Na psí uši, Vánoční anděl), na historické příběhy (Zazděná zaživa, Sesterská bouře, První noc bez lásky), krimi (Nezvěstná blondýna, Vražda v krajině přízraků, Unesená Gogo) a thrillery (Hádka). V letech 2001 až 2017 žila na karibském ostrově Curaçao. O tomto období pojednává kniha s názvem Karibská láska. 1. června 2017 založila vlastní nakladatelství Petunky, kde vydává všechny své tištěné a elektronické knihy. Od roku 2021 v tomto nakladatelství vycházejí také knihy a e-knihy jiných autorů.