Sicilský polibek ekniha

Značka: CouCou Mon

Mafiánský šéf Cortado je charismatický muž zralého věku, který žije v bezpečném domově na Sicílii. Poté, co se mu neplánovaně rozrostla rodina, začne pociťovat prázdné místo a zatouží jej zaplnit...

Dostupnost Skladem
279 Kč
Sicilský polibek ekniha
Značka: CouCou Mon

Anotace e-knihy Sicilský polibek:
Mafiánský šéf Cortado je charismatický muž zralého věku, který žije v bezpečném domově na Sicílii. Poté, co se mu neplánovaně rozrostla rodina, začne pociťovat prázdné místo a zatouží jej zaplnit. Své neteři Sophii se rozhodne pomoci rozjet v Neapoli dětský domov se vzděláním pro děti tak, jak si sama vysnila. Díky tomuto projektu nachází i jiné zalíbení než jen potěšení z opíjení se mocí. Potkává se s temperamentní sociální pracovnicí Monique. Neubrání se jejímu šarmu a jeho lovecké instinkty se aktivují. Kdo je však tato záhadná žena a co ve skutečnosti skrývá za tajemství? Jejich sblížení spustí nezastavitelnou lavinu ohrožující vše, co za svůj život vybojoval. Co může být nebezpečnější než on sám? Ve hře smyslné posedlosti se totiž objeví nečekaný zvrat. Na scénu přichází celosvětově hledaná Maléna. Najde Cortado spřízněnou duši? Nezlomí mu jeho vášeň pro krásky v nesnázích vaz v celém vedení tajné společnosti? Druhý díl série „Přitažlivost mafie?“ ze samotného hnízda gangsterské famílie. Jednotlivé díly jsou uzavřeny a lze je číst samostatně.

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

ISBN 978-80-88483-36-6 Sicilský polibek epub
ISBN 978-80-88483-37-3 Sicilský polibek mobi

480 stran

Ukázka 1 z e-knihy Sicilský polibek
„Co ten náš ctitel?“ rozjela debatu Federica. Určitě jí už hořely kalhotky.
Za vším byl ten fackovací panák. Měl uhrančivé oči jako lázeňský svůdník z katalogu.
„Jdi do háje. Nezajímá mě žádný frajer, co má potřebu leštit ego kupováním drahých dárků a okatým podbízením. Beztak to bude jenom chudák, co má v kalhotách sotva párátko,“ ukázala jsem dvěma prsty snad tu nejmenší možnou velikost mužství. Bavilo mě urážet našeho tajného ctitele. „A co malého! Bez pilulek mu nebude už ani stát,“ zachrochtala jsem smíchem, „Koupenými zářezy si bude jen zlepšovat sebevědomí,“ klábosila jsem na účet Cortada.
„Monique,“ špitla. Proč na mě Federica tak divně mrkala, mi došlo příliš pozdě. „Sakra! Stojí za mnou, že jo?“ došlo mi vzápětí. Federica se sladce usmála a kývla.
Do háje! Kdyby alespoň nebyl takový fešák. Ten jeho pohled. Úsměv. Ta ramena. Jenže já se už nikdy nesměla zamilovat!
„Já... ehe... Vlastně, ups!“
„Doufám, že se vám květiny líbily,“ mrknul na Federicu a ta se začala naparovat. Nejradši bych jí vydrápala oči.
„Em, ehm...“ zhluboka jsem se nadechla a konečně ze sebe dostala, „Já se moc omlouvám!“

Ukázka 2 z e-knihy Sicilský polibek
Paní Chantal Lucianová! Konečně se konala svatba a já svému vyvolenému dopřála vše, po čem toužil. Jenže jsem se přepočítala. Vážně jsem si myslela, že být něčí manželkou stačí ke štěstí?!
Rafinovaně jsem se nechala zbouchnout. Věřila jsem, že když mu dám dítě, víc si ho k sobě připoutám. Manželství se dalo kdykoliv ukončit. Dítě už bylo sakra úvazek. Jenže já nebyla manželka, jen kus masa. Brzy se mě nabažil a ukázal svou pravou tvář.
„Madam? Máte jít za manželem,“ přišel pro mě správce domu, když jsem už čekala naše dítě. Bříško jsem měla malinko vypoulené, ale i tak byla pro svého manžela neustále atraktivní a k dispozici ukojit jeho touhy. Tady přišel první šok, kdy jsem měla vzít nohy na ramena. Proč mi toto nedošlo už tenkrát?
„Á! Tady je, Chantal, drahoušku, seznam se s mým obchodním partnerem,“ zadíval se na mě Lexy křivě. Už mě nevnímal tak žádostivě. Spíš se mnou chlubil, nebo tak něco. Jako bych byla jen nějaká hračka.
„Ráda vás poznávám, pane... pane?“ podala jsem mu ruku a čekala, že se mi představí. Netušila jsem, v čem můj manžel tehdy podnikal a ani jsem se více nezajímala. Zlaťáky cinkaly všude, jak jsem si vysnila. I Yvonne mi záviděla ulovenou skvělou partii.
„Jméno znát nepotřebuješ, drahá. Domlouváme tady pořádný byznys. Rád bych ho zpestřil a celý kšeft zpečetil.“
Nechápala jsem. Místnost byla temná, celá zakouřená a všude se válela hromada dokumentů, broušené sklo s alkoholem, podivné balíčky a bankovky.
„A já jsem tu proč? Nepletu se do tvých pracovních záležitostí, Lexy.“
„Opíchej ho!“ přikázal mi a mně naskočila husí kůže, „Teď a tady, přede mnou!“
„Cože?“ vytřeštila jsem oči a hladila si mírně vypouklé bříško.