Perský květ ekniha

Značka: CouCou Mon

První díl tetralogie „Přitažlivost mafie?“ z pohledu agenta a hlavní podezřelé. Jednotlivé díly jsou uzavřeny a lze je číst samostatně.

Dostupnost Skladem
279 Kč
Perský květ ekniha
Značka: CouCou Mon

Anotace e-knihy Perský květ:
Sophia je překrásná, vášnivá a záhadná žena. Naučila se rozumět květinám i bylinkám, ze kterých vyrábí exkluzivní vůně a léčivé přípravky. Ve svém mladém věku však ovdověla hned dvakrát. Jaké je její tajemství? Byla smrt manželů opravdu jen nešťastná náhoda? Do jejího života se připlete tajný agent Lorenzo, který dostal za úkol vyřešení případu. Jenže vše je mnohem propletenější, než by se na první pohled zdálo. Sophia ho prosí, aby jí pomohl s odhalením své tajemné minulosti, kdy byla nalezena jako malé dítě v lese a umístěna do dětského domova. Lorenzo netuší, jak silnému soupeři se vlastně postavil. Chapadla mafie jsou totiž úplně všude. Vendeta znamená víc než zákon! Navíc se Sophia sama vydá za charismatickým a velmi nebezpečným mužem Cortadem. Hra s mafiány zlomila vaz nejednomu naivnímu člověku. Kdo přežije nebezpečnou hru, která nejde zastavit? První díl tetralogie „Přitažlivost mafie?“ z pohledu agenta a hlavní podezřelé. Jednotlivé díly jsou uzavřeny a lze je číst samostatně.

480 stran

Po objednání a zaplacení přijdou na Váš email dva formáty eknih: epub + mobi

978-80-88483-24-3 Perský květ epub
978-80-88483-25-0 Perský květ mobi

Ukázka 1 z e-knihy Perský květ:
„Už je stejně moře hodin, musíme se vrátit,“ pobídla jsem všechny k cestě domů. Poslala jsem Salvatorovi zprávu, protože mi nebral telefon. Najednou mnou prošla nepříjemná úzkost. Nemohla jsem se dočkat, až budu doma.
Bylo divné, že nereagoval na telefon. Jak jsme všichni prožili prima den, moje nálada se úplně otočila.
K domovu jsme se vraceli za tmy. V ulici blikalo modro-červené světlo. Strnuli ve mně všichni svatí. Před mým domovem stála policejní auta.
„Sakra, co se stalo?!“ okamžitě jsem popadla mobil a vytáčela znovu Salvatora.
„Sem nemůžete, probíhá vyšetřování,“ odsekl policejní důstojník Lorenzovi poté, co stáhl okýnko.
„Dobrý den, vezu paní Matti domů.“
Policajt se nahnul do vozu a lampičkou posvítil na všechny ve voze. Salvatore telefon stále nebral. Okamžitě jsem vystoupila z vozu a chtěla se rozeběhnout do domu.
„Madam, tam nesmíte!“ chytli mě dva policisté zezadu. Nebyla jsem tak silná, drželi mě pevně.
„Já tam mám manžela!“ zoufale jsem zakřičela. Lorenzo i Olivia vystoupili z vozu.
„Kdo je to?“ volal zpovzdálí starší muž v uniformě, který šel naším směrem.
Udělala jsem pořádný rozruch do toho chaosu, ale vážně musím domů.
„Salvatore Matti je můj manžel!“ křičela jsem nejsilněji, jak mi hlasivky dovolily, „Pusťte mě k němu!“ přikazovala jsem.
„Moc lituji, madam. Pan Salvatore Matti je mrtvý.“

Ukázka 2 z e-knihy Perský květ:
„Kam to bude, paninko?“
„Hlavně jeďte!“
„Ale kam?“
„Na jih,“ přimkla jsem si víčka, abych potlačila slzy. Řasenka se mi hned dostala do očí a ukrutně to štípalo. Vzala jsem si telefon a vytočila videohovor s Olivií.
„On, on…,“ vzlykala jsem. Na displeji jsem viděla, jak se mi pokoušel Lorenzo dovolat, ale hned jsem ho típla a zablokovala.
„Sophií, co se děje?“ reagovala svými ústy.
„Lorenzo. Byl najatý Gretou!“
„Co?! Tou Gretou?!“
„Ano!“
„Co chceš dělat, mám přijet? Nebo chceš jet za mnou?“
Zavrtěla jsem hlavou.
„Ne. Bylo by to první místo, kde by mě hledal. A já ho nechci vidět! Kontaktuji jednoho Salvatorova přítele. Ozvu se, hlavně se o mě neboj!“
Došlo mi, že musím do domu v Neapoli.
„Prosím, odvezte mě na tuto adresu. Pak rovnou na letiště,“ požádala jsem taxikáře a předala mu vizitku. A přes mobil jsem si zarezervovala letenku na Sicílii.
Vůbec jsem nechápala, proč se to všechno stalo. Greta byla zapšklá ženská.
Po rozvodu s Romanem o hodně přišla. Vlastní vinou! A když se potom dozvěděla, že se Roman znovu oženil, nezbylo mu nic jiného než soudním zákazem omezit styk. Žila v jiném městě a byl klid. Až do smrti Romana. Pak se to celé seběhlo. Útočila, hledala cokoli, čím by mě zničila. Napadla dědické řízení a dva roky mě tahala po soudech. Po každém rozsudku se odvolávala, dokud spor neuzavřel nejvyšší soud.
V domě jsem jen vyběhla do ložnice. Za zrcadlem se skrýval trezor. Odemkla jsem ho a vytáhla malou krabičku.
„Kdybys ses někdy ocitla v úzkých, předej toto Cortadovi,“ vzpomněla jsem si na Salvatorova slova.
Podívala jsem se na jeho fotografii. Pohladila ho. Proč se nám tohle všechno muselo stát? Smutnila jsem, ale musela jít dál…
Vyběhla jsem z domu a nastoupila zpět do taxi, který mě odvezl rovnou na letiště