Letní dárek ekniha

Značka: Urblik Daniela

Intimní zpověď popisuje lechtivý příběh nečekané letní lásky. Robert má sexy pohled v zelených očích, je dominantní samec, pěkný, statný, svalnatý, sladký při líbání, ale také tvrdý, ostrý a sobecký...

E-kniha - epub + mobi

Dostupnost Skladem
159 Kč –25 % 119 Kč
Letní dárek ekniha
Značka: Urblik Daniela
Letni darek Daniela Urblik
159 Kč –25 %

Intimní zpověď popisuje lechtivý příběh nečekané letní lásky. Robert má sexy pohled v zelených očích, je dominantní samec, pěkný, statný, svalnatý, sladký při líbání, ale také tvrdý, ostrý a sobecký. On se s ní rád miluje a ona ho miluje. On je její štěstí i trápení zároveň. Daniela je samoživitelka a maminka dvou dcer. Snaží se žít autentický život a po odchodu otce svých dětí hledá znovu sama sebe. Vedle svých mateřských povinností chce zažívat i romantiku a vášeň, jakou dosud nepoznala. Kde je hranice mezi sexuálním poblouzněním a skutečnou láskou? Co všechno se muselo stát, aby to hlavní hrdinka pochopila?

 

E-kniha - epub + mobi

Daniela Urblik napsala knihu Letní dárek na základě rady svého kamaráda. Zigi jí řekl, že půjde o skvělou terapii, jak se vypsat z nešťastné lásky k Robertovi a moci prožít vášnivý letní románek ještě jednou. Nejprve vznikl Modrý sešit, kam si autorka zaznamenávala svoje zážitky a pocity, ale i moudra, která jí během zápisků napadala. Později příběh po večerech přepisovala do románu, což ji bavilo a uspokojovalo.