Dvě knihy v akci

Balíček knih obsahuje thriller Hádka a krimi příběh Nezvěstná blondýna!

Dostupnost Skladem
449 Kč –62 % 170 Kč
Dvě knihy v akci
kuk3
Akce
449 Kč –62 %

Anotace knihy Nezvěstná blondýna:

Krimi román o záhadných zmizeních manželky, mladých dívek a únosu dítěte. Seznámení s manželským párem v Thajsku nepřineslo Agátě žádné pěkné vzpomínky. Po návratu do rodné země se cítí nesvá a za pár dní nedorazí domů.

Kapitán Petr Christ slouží u policie v Soutěsklicích řadu let, ale nikdy ho nenapadlo, že bude muset řešit zmizení své manželky. Celý tým se snaží najít Agátinu stopu, ale nedaří se. Brzy se dozví o tragédii v Thajsku a věří v souvislost obou případů. Důkazy se však hledají velmi těžko…

nakladatel: Nachtmanová Petra - Petunky
počet stran: 176
ISBN: 978-80-906964-0-2
druh zboží: kniha brožovaná

 

Anotace knihy Hádka:

Milostný thriller. Petr s Anitou se vzdali myšlenek na rozvod, aby zkusili začít znovu. Užívají si romantický pobyt v luxusním hotelu, ale v noci se nevyhnou ostrému slovnímu střetu. Petr vyhodí manželku na chodbu úplně nahou. Ve stejnou dobu se zde objeví neodolatelně vypadající zachránce Nikolas, který ji pozve k sobě na pokoj. Petr už svou ženu v hotelu nenajde... Za pár hodin po policejním zásahu se u Petra objeví Juan. Rovněž se s manželkou před pěti lety ošklivě pohádali, poté zmizela beze stopy. Petr se od něho dozvídá informace, které se mu už za dlouhé roky podařilo zjistit o únosci. Najde Anitu dřív, než dojde k nejhoršímu?

nakladatel: Nachtmanová Petra - Petunky
počet stran: 176
ISBN: 978-80-88272-37-3
druh zboží: kniha s pevnou vazbou

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.515 kg