Dvě knihy pro radost

Dva společenské romány, které Vás rozveselí! Balíček ve slevě obsahuje knihy Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou a Zaťukej mi na srdce!

Dostupnost Skladem
417 Kč –59 % 170 Kč
Dvě knihy pro radost
kuk1
Akce
417 Kč –59 %

Anotace knihy Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou:

Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby. Zanedlouho se Simona znovu zamiluje. Její láska vyprovokuje Jelenu k činům – také se chce zamilovat. A ne jen tak do někoho! Hodlá však svého budoucího muže pořádně prozkoumat dřív, než jí přichystá nějaké nemilé odhalení. Kvůli tomu je ochotna prolézat hluboké lesy, křoviska, šlapat desítky kilometrů po svých, přespávat pod převisy a vybírat ideála mezi nefalšovanými vyznavači ohňů. A Simona nesmí u ničeho chybět!

počet stran: 176
ISBN: 978-80-87805-18-3
druh zboží: kniha s pevnou vazbou

 

Anotace knihy Zaťukej mi na srdce:

Věra Kyselková se snaží o nalezení ženicha pro svou dceru a otce pro vnučku. Nejde o snadný čin, protože žádný vytipovaný muž nepostoupí ani do chodby za hlavními domovními dveřmi. Dcera Ida si naštěstí poradí dřív, než se její matka stačí rozkoukat. Klidně se zamiluje a není sama, kdo se v jejich rodině rozhodne upláchnout na křídlech nové lásky. Do celého láskového kolotoče se pletou šílené pokyny od ředitele banky Jožina. Věra společně s kamarádkou Inkou pracují v bance nespočetně let. A na začátku 21. století je nutí k velkým změnám podle nároků moderní doby. Musí si poradit s novými technologiemi, nudným školením i se změnou sídla jejich pobočky. Odporují, mračí se, ale nakonec plní každý příkaz z vyšších míst - při nezvládnutí totiž riskují odchod rovnou mezi nezaměstnané vysloužilce...

počet stran: 192
ISBN: 978-80-87805-22-0
druh zboží: kniha s pevnou vazbou

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 595 kg