Dvě knihy: Vánoční anděl a Andělské trable

Dvě knihy za 249 Kč! Oblíbený knižní balíček je na krátký čas zpátky! Knihy Vánoční anděl a Andělské trable si můžete koupit za super cenu!

Dostupnost Skladem
538 Kč –53 % 249 Kč
Dvě knihy: Vánoční anděl a Andělské trable
propagace 3
Akce Poslední kusy
538 Kč –53 %

Anotace knihy Vánoční anděl:
Třicetiletá Markéta miluje svou práci na zubní hygieně, své auto, domek a nejskvělejší babičku na světě. Loni ji zklamal před Vánoci partner Honza, letos automobilový staroušek, který ji měl vozit aspoň do jarního tání. V práci dostane velký dar od věrné pacientky. Dřevěný anděl vypadá na pohled nevinně, ale stále jí chystá nečekaná překvapení. Vždyť i s kurýrem Adamem ji dal dohromady, sama by se neodvážila. A vypadá to, že letošní Vánoce budou hodně zamilované a veselé, jelikož po ní pokukuje i druhý skvělý muž a domů si nastěhovala neodolatelného psa Barona, kterého kdosi bezcitně vyhodil ve vsi a nehodlal se pro něho nikdy vrátit...

druh zboží: kniha s pevnou vazbou
počet stran: 176
ISBN: 978-80-88272-85-4

Anotace knihy Andělské trable:
Marika se dostane do nebe, ale chvíli pochybuje, kde se vlastně ocitla. Tady se přece nemůže potkat se svým bývalým manželem Martinem! Vždyť patří do pekla! Ne, tohle Marika nikdy nepochopí. Jenže andělské povinnosti se lépe zvládají ve dvou, když je navíc Martin již zkušeným andělem na rozdíl od nováčka Mariky. Stejně se kvůli němu dostane do průšvihu. Trest si musí odpykat oba dva, navíc společně! Ne, to nepřežije, raději by přikládala polena do pekelného ohně! Humorný příběh o andělských potížích, ale i dobrých skutcích.

druh zboží: kniha s pevnou vazbou
počet stran: 176
ISBN: 978-80-88272-84-7

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.59 kg