3 novinky a knižní dárek

Objednejte si 3 novinky a získáte knižní překvapení zdarma!

 

Dostupnost Skladem
987 Kč –22 % 767 Kč
3 novinky a knižní dárek
kuk86
Akce Novinka
987 Kč –22 %

Objednejte si 3 novinky a získáte knižní překvapení zdarma!

Každý, kdo si objedná 3 novinky, získá knižní dárek k objednávce, počet dárků není limitován, tzn. objednejte si 6 novinek a přijdou Vám v balíčku 2 knižní překvapení zdarma...

Anotace knihy Psina s princem:
Katka hodně cestuje, ale i tak by si přála skvělého psího parťáka, když je život po rozvodu trochu osamělý. Původně toužila po čivavě, odvážné malé průzkumnici, ale kamarádka jí doslova vnutila roztomilého jezevčíka. Psí princ Vilibald si ji získal svou mazlivostí a neodolatelným kukučem. Stačilo však pár dní, aby věděla, že neměla podlehnout smutným psím očím! Baldík ji sice velice rád doprovází na cestách, ale všude dělá jen trapasy a ostudu. Kateřina však netuší, proč v přítomnosti profesionálního boxera Alana Kapíka pokaždé zkrotne jako beránek. První příběh z na sebe nenavazující série Psina.

ISBN 978-80-88483-50-2
EAN: 9788088483502

přes 208 stran, pevná vazba, tištěná

Anotace knihy: Spoutej mě
Přestěhovala jsem se kvůli práci do malého města. Moje kleptomanie se tu stěží maskovala. Cítila jsem se víc osamělá a emoce mě nutily krást. Neustále jsem potkávala stejné lidi, hlavně šerifa Bradleyho, který mě vytáčel. Jenže mi najednou došlo, že nejde o nenávist, ale o touhu svádět policejního fešáka tak dlouho, dokud si mě nespoutá drsně, něžně i navždy. Může vztah mezi kleptomankou a poldou fungovat, když každý stojíme na jiné straně zákona? Když tvrdí: „Lauro, jsem policista a nemůžu randit s výtržníky!“ Snažil se mi odolat, ale zvládne se držet svých zásad? Hrála jsem si s ním jako kočka s myší. Podlehne mi? Vždyť bych tak ráda skončila zadržená a nadržená v jeho náručí. Chápu, že nemůže věčně krýt moje drobné krádeže, ale vzájemnou přitažlivost nelze přehlédnout. Oba nás ovládla až do morku kostí, dokud se všechno nezvrtlo… Nadešel čas rozhodnutí. Vyberu si klidnou budoucnost a život s utlumenými touhami, nebo podlehnu spalující vášni?

ISBN 978-80-88483-47-2

EAN  9788088483472

384 stran, brožovaná, tištěná

Anotace knihy Kráva a kretén:
Když se setká kráva s kreténem, nastává válečný stav! Klára (kráva) v plné palbě poznává, jak výbušné může mít následky první tvrdé setkání s neznámým chlapíkem. Adam (kretén) je srážkou s krávou vykolejený. Kdekoli se ti dva setkají, nastává chřestění slovními zbraněmi, až létají jiskry. Vanesa je Klářina nejlepší kamarádka, která způsobí, že na sebe Klára a Adam po čase začnou pohlížet jinak. Láska? Tak určitě… Když se zdá být vše zalité zářivým sluncem, náhlé zklamání šeredně zamíchá kartami zdánlivě dobře rozehrané partie. Za každou špatnou věc se však platí. Adam i Vanesa zaplatí dvojnásob, ale nikdo si nemůže být jistý, kdo nakonec ze všeho vyjde jako skutečný vítěz.

ISBN 978-80-88483-46-5
EAN: 9788088483465

208 stran, brožovaná, tištěná

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 1.1 kg